2022-06-30

Kim jest Damian Rabstajn, detektyw z serialu „Zdrady”?

0

Osoby podejrzewające swoich partnerów o zdradę zgłaszają się do detektywa, który z pomocą swojej ekipy sprawdza, czy ich obawy są słuszne. Wszystkie sprawy w popularnej produkcji paradokumentalnej „Zdrady” łączy Damian Rabstajn, czyli serialowy Damian Petrov. Kim jest? Poznaj prawdziwe oblicze śledczego tropiącego niewiernych małżonków.

Sprawy dla detektywa
Szok, niedowierzanie, ból i złość to uczucia dobrze znane bohaterom serialu paradokumentalnego „Zdrady”. Dowody, które zbiera i dokumentuje ekipa, są niepodważalne, a przebiegli niewierni rzadko wprowadzają ich w błąd. Mimo że nie wszystkie śledztwa przynoszą spodziewane efekty, to kierujący nimi detektyw nigdy się nie poddaje.

Czy Damian Petrov jest detektywem?
Widzowie oglądający serial często zastanawiają się, czy jego główny bohater jest prawdziwym detektywem. W internecie pojawiają się nawet pytania o to, ile kosztuje wynajęcie programu „Zdrady”? Tymczasem, mimo że sprawy pokazywane w odcinkach są bardzo życiowe, to Damian Petrov jest postacią fikcyjną.

Damian Rabstajn: wiek, rodzina, MMA
Szefa ekipy dochodzeniowej gra Damian Rabstajn. Wcześniej był już znany wielbicielom sportów walki jako mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kilogramów. W 2019 roku, mając 34 lata, po raz ostatni zmierzył się na ringu, a później wycofał się z kariery sportowej i zajął prowadzeniem firmy budowlanej. Mimo że aktor nie wypowiadał się na temat swojej rodziny, to w internecie można znaleźć jego zdjęcia z żoną Viktorią, która w 2021 roku urodziła dziecko.

  

Zdrady” codziennie o godz. 20:00 i 23:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.