2022-07-05

„Moja dziewczyna wychodzi za mąż”: Zobacz w Polsat Café

0

Komedia romantyczna z gwiazdą serialu „Chirurdzy” Patrickiem Dempseyem. Mężczyzna sukcesu nie docenia tego, co daje mu los. Dopiero kiedy z jego życia znika przyjaciółka, orientuje się, że łączy go z nią głębsze uczucie. Do czego jest zdolny, aby odzyskać jej względy i przekonać, że to z nim powinna stanąć na ślubnym kobiercu? Emisja filmu w niedzielę 12 lutego o godz. 16:00 oraz w sobotę 18 lutego o godz. 11:00.

Rozpieszczony przez życie
Życie Toma to sielanka: jest seksowny, odniósł sukces, ma szczęście do kobiet i wie, że w każdej sytuacji może polegać na Hannah - swojej najlepszej przyjaciółce i jedynej stałej w jego życiu. Układ jest idealny do chwili, kiedy kobieta wyjeżdża do Szkocji w sześciotygodniową podróż służbową, a Tom nagle zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak puste jest bez niej jego życie.

Naprawić błąd
To właśnie wtedy podejmuje ważną decyzję - kiedy Hannah wróci, poprosi ją o rękę. Dowiaduje się jednak, że dziewczyna zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem i planuje przeprowadzić się za granicę. Kiedy w dodatku prosi Toma, żeby został jej honorowym drużbą, ten się zgadza, jednak tylko po to, aby starać się o jej względy i odwieść ją od zamążpójścia, zanim będzie za późno.

Twórcy filmu
W roli głównej Patrick Dempsey, którego widzowie znają przede wszystkim z serialu „Chirurdzy”, ale też między innymi z filmów „Transformers 3”, „Bridget Jones 3” i „Dziewczyna z Alabamy”. Za scenariusz odpowiadają twórcy takich hitów jak „Grunt to rodzinka” i „Przetrwać święta”.

Komedia „Moja dziewczyna wychodzi za mąż” w niedzielę 12 lutego o godz. 16:00 oraz w sobotę 18 lutego o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.