2022-07-18

Małgorzata Socha: Nie czekaj, aż miłość sama do ciebie przyjdzie

0

Filmowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. „Jak poślubić milionera” to przebojowa komedia romantyczna z plejadą gwiazd polskiego kina. Występują między innymi Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak i Anita Sokołowska. Emisja filmu w sobotę 20 kwietnia o godz. 20:00 i w niedzielę 21 kwietnia o godz. 15:30 w Polsat Café.

Akcja filmu
Film opowiada historię Alicji, która zamiast czekać, aż ślepy los ześle jej upragnioną miłość, bierze sprawy w swoje ręce i zapisuje się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. - Historia mojej bohaterki nie jest odosobnionym przypadkiem - mówi grająca Alicję Małgorzata Socha. - Myślę, że taka opowieść daje nadzieję ludziom, którzy stracili już wiarę w to, że mogliby się znów szczęśliwie zakochać. Trzeba sobie dać przyzwolenie na to, że możemy kogoś poznać, otworzyć się na innych i może nie czekać, aż ta miłość sama przyjdzie i nas znajdzie, tylko wyjść do ludzi i dać się odkryć, zaczarować przez kogoś na nowo.

Kurs zdobywania miłości
Główna bohaterka przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników, Sonię. To kobieta, która wychodzi z założenia, że „w życiu lepiej płakać w Mercedesie niż w PKS-ie” i zdradza uczestniczkom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki. - Przede wszystkim Sonia mobilizuje kobiety, żeby wychodziły ze swoich skorup, żeby pozbywały się swoich kompleksów, żeby otwierały i uruchamiały swoją kobiecość, swoją sensualność. Daje kobietom rady, w jaki sposób zainteresować mężczyznę, przyciągnąć go do siebie i spowodować, żeby właśnie na nią zwrócił uwagę. No i oczywiście, żeby się w niej zakochał - mówi o postaci grająca ją Małgorzata Foremniak.

Książę z bajki
Adam był kiedyś piłkarzem i walczyły o niego najlepsze kluby świata. Mógł być sławny i bogaty, ale kontuzja pokrzyżowała mu plany, z których została tylko chęć do wystawnego i luksusowego życia. Kiedy spotyka Alicję, jego świat wywraca się do góry nogami. Adam skrywa jednak tajemnicę, która może go wiele kosztować. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

  

Komedia romantyczna „Jak poślubić milionera” w sobotę 20 kwietnia o godz. 20:00 i w niedzielę 21 kwietnia o godz. 15:30 w POLSAT CAFÉ.