2022-08-25

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” od 29 sierpnia w Polsat Café

0

Wywiady, komentarze, materiały, których nie zobaczycie w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zaraz po jego emisji do obejrzenia na żywo w Polsat Café. W roli prowadzących aktorzy Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski. „Kulisy Tańca z Gwiazdami” od 29 sierpnia 2022 roku w poniedziałki o godz. 22:00

Kulisy show
Rozmowy na żywo zaraz po zakończeniu tanecznych zmagań. Uczestnicy dzielą się wrażeniami z odcinka i emocjami związanymi z ocenami jurorów. W programie również prawdziwe kulisy, czyli relacje z garderoby oraz nagrania z prób i przygotowań do występów. Dodatkowa atrakcja to rozmowy z fanami „Tańca z Gwiazdami”, również tymi najbardziej znanymi.

Prowadzący
Program tak jak podczas 12. edycji tanecznego show prowadzą Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski, których widzowie znają również z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Aktor był również uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a jego partnerka razem z Krzysztofem Ibiszem prowadziła teleturniej „Łowcy Nagród” w Super Polsat.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

13. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
W programie występują następujące pary uczestników i mistrzów tańca: Jamala i Jacek Jeschke, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło, Michał Mikołajczak i Julia Suryś, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska oraz Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” od 29 sierpnia w poniedziałki o godz. 22:00 w Polsat Café.

Komentarze