2022-09-26

„50 pierwszych randek”: Rozkochaj ją... aż do skutku!

0

Drew Barrymore i Adam Sandler w zaskakującej komedii romantycznej. Playboy poznaje smak prawdziwiej miłości, ale jego wybranka zapomina o nim... każdego dnia. Uparty mężczyzna podejmuje wyzwanie spotykania się z nią tak długo, aż go zapamięta i pokocha na zawsze. „50 pierwszych randek” w niedzielę 15 stycznia o godz. 16:00 i w sobotę 21 stycznia o godz. 11:00 w Polsat Café.

Playboy się zakochuje
Henry Roth wiedzie godne pozazdroszczenia życie. Jest weterynarzem, mieszkającym na Hawajach. Spędza miło czas w towarzystwie odpoczywających na wyspie kobiet i ani myśli o stałym związku. Jednak kiedy poznaje Lucy, po raz pierwszy w życiu naprawdę zakochuje się i porzuca pozę playboya.

Zapominalska ukochana
Jest jednak poważna przeszkoda stojąca na drodze do pełnego szczęścia. Lucy cierpi na częste utraty pamięci i nie pamięta poprzednich dni. Henry'emu pozostaje tylko jedno: postanawia spotykać się z Lucy codziennie, mając nadzieję, że w końcu pewnego dnia dziewczyna przypomni go sobie i odwzajemni jego uczucie.

Mistrzowie komedii
Tę znakomitą komedię romantyczną wyreżyserował Peter Segal, twórca takich hitów jak „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga”, „Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów” czy „Dwóch gniewnych ludzi”. W rolach głównych wystąpili Drew Barrymore znana z filmów „Aniołki Charliego”, „Chłopaki na bok” czy „Prosto w serce” oraz Adam Sandler bawiący widzów w produkcjach „Od wesela do wesela”, „Farciarz Gilmore” czy „Duże dzieci”.

Komedia „50 pierwszych randek” w niedzielę 15 stycznia o godz. 16:00 i w sobotę 21 stycznia o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT CAFE.