2022-11-30

Artur Barciś i Cezary Żak o wspólnej pracy i przyjaźni

0

Zaprzyjaźnili się na planie serialu „Miodowe lata”, który dał im wyjątkową rozpoznawalność. Obecnie nadal współpracują, ale już w teatrze. O swoich prywatnych relacjach, a także tym, czego w sobie nawzajem nie lubią i czy mogą na sobie w pełni polegać, aktorzy opowiadają Krzysztofowi Ibiszowi. Biorą też udział w quizie, który wiele o nich zdradza... „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Od znajomości do przyjaźni
Po raz pierwszy spotkali się na planie filmu „Pułkownik Kwiatkowski”, gdzie Cezary Żak zagrał niewielką rolę adiutanta postaci Artura Barcisia. Była to bardzo przelotna znajomość. - Fajny, charakterystyczny aktor, który przyjechał i wyjechał - wspomina Artur Barciś. Dla jego przyjaciela było to ważne doświadczenie pracy z aktorami, których znał jedynie z kultowych filmów. Jak doszło do tego, że po latach obaj zostali zaangażowani w serialu „Miodowe lata”? O tym opowiadają w programie „Demakijaż”.

Relacje prywatne
Nigdy nie komentują swoich metod pracy, bo obaj uznają, że są profesjonalistami. Łączy ich mieszanka przyjaźni i zawodowego szacunku. Grają razem w teatrze i jak mówią, nie byliby w stanie tego robić przekonująco, gdyby się nie lubili. Mają podobne podejście do rodziny i dzieci, ale widzą też swoje wady. - Wkurza mnie jego profesjonalizm, on uwielbia pracować. A ja nie - żartuje Cezary Żak. Czym rewanżuje się Artur Barciś?

Tradycyjny quiz
Krzysztof Ibisz zadaje swoim gościom pytania o to, który z nich jest bardziej drobiazgowy, kto lepiej prowadzi samochód i kto lepiej gotuje. Aktorzy zdradzają, kto jest większym hipochondrykiem,  kto częściej zapomina tekstu i ma więcej kosmetyków. Goście odpowiedzi okraszają anegdotkami na swój temat oraz opowiadają historię o dramatycznej utracie głosu...

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.