2022-12-01

„10 lat młodsza w 10 dni” - odcinek 9: Basia i Magda

0

W kolejnej odsłonie programu dwie wspaniałe kobiety, które przeszły wiele w życiu. Maja Sablewska pomaga Magdzie i Basi odnaleźć swój styl oraz przy pomocy ekspertów zadbać o nowy wygląd. Czy ich praca przyniesie efekty i sprawi, że odmłodnieją? „10 lat młodsza w 10 dni” w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Cafe.

Bohaterki odcinka
Magda Kozłowska przeżyła prawdziwy koszmar z byłym mężem. Przez lata nie dbała o swój wygląd. Teraz gdy patrzy w lustro, nie wierzy, że to ona. Najbardziej przeszkadzają jej zmarszczki oraz fryzura. To zadanie dla prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie.

Basia Piekarzewska poświęciła wiele lat życia na opiekę nad chorym synem. Teraz gdy syn jest już dorosły, chce dać sobie szansę na nowy, lepszy wygląd. Trafiła w idealne miejsce, ponieważ w tym programie eksperci cofają czas o dziesięć lat.

Metamorfoza
Problemami obu kobiet zajmuje się sztab specjalistów, którzy razem z nimi walczą o ich lepszy wygląd i samopoczucie. Czy to, co panie zobaczą w lustrze po zabiegach ekspertów, spodoba się im i ich bliskim?

O ile odmłodzą je zabiegi specjalistów po zaledwie dziesięciu dniach?

„10 lat młodsza w 10 dni” w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.