2022-12-22

„Znalazłam miłość za granicą”. Nowy program w Polsat Cafe

0

Polska produkcja pokazująca losy kobiet, które związały się z obcokrajowcami. Wyjechały za granicę, aby szukać prawdziwego uczucia. Znalazły je i pozostały poza ojczyzną, u boku swoich wybranków. Zobacz, jak wygląda ich życie! Pilot programu w świąteczną niedzielę 25 grudnia o godz. 20:00 w Polsat Cafe.

Związki międzynarodowe
Program pokazuje potęgę miłości, będącej sensem życia każdego człowieka. To uczucie jest pretekstem do przedstawienia życia Polek, które wyjechały z Polski i zawarły związek partnerski z obcokrajowcem. W pierwszym odcinku widzowie poznają trzy Polki, z których każda mieszka w innym zakątku Grecji: na lądzie, półwyspie i wyspie. Bohaterki opowiedzą o swoich początkach na obczyźnie, o swojej pracy, pokażą swoje mieszkania, dom. A na koniec każda z nich zdradzi swój sekret miłości oraz przedstawi wybranka swojego serca. Prowadząca na kilka dni będzie gościła w ich domach, pozna zwyczaje, zakosztuje specjałów kuchni greckiej. Będzie dużo pozytywnej energii, dużo wzruszeń i wiele historii miłosnych.

Wszystko dla miłości
Decydując się na funkcjonowanie w obcym kraju, bohaterki programu musiały stawić czoła wielu wyzwaniom, nie tylko tym fizycznym, liczonym w kilometrach. Pokonały też bariery kulturowe, językowe i religijne. Trudne, ale możliwe do przekroczenia właśnie dzięki miłości. Bo przecież ona nie zna żadnych granic!

Codzienność na obczyźnie
Prowadzącą program jest Marta Lech–Maciejewska, jurorka programu „Shopping Queen” i autorka popularnego bloga SuperStyler. Wraz z historią bohaterek pokaże ich życie. Sklepy, ulice, mieszkania, szkoły, środki komunikacji, restauracje, zabytki tak odmienne od polskich, które stały się nieodłącznym elementem ich codzienności. Każdej z nich gospodyni serii zada dwa pytania: "Gdzie jest twoje serce?" i "Co było pierwsze miłość do mężczyzny czy miłość do kraju?”.

  

Pilot programu „Znalazłam miłość za granicą” w świąteczną niedzielę 25 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ!