2023-01-10

Kim są bohaterowie programu „Gwiazdy Idą Na Podryw”?

0

Polska wersja wciągającego programu „Celebs Go Dating”. Znane postacie szukają w nim swojej drugiej połówki wśród nieznanych osób. Wspiera ich w tym zespół psychologów, który analizuje problemy i wyzwania w randkowaniu. Kim są celebryci, którzy poszli na pierwszy ogień w krajowej edycji? Poznaj ich! „Gwiazdy Idą Na Podryw” w niedzielę o godz. 21:00 w Polsat Cafe.

Monika Miller
Modelka, wokalistka, aktorka serialu „Gliniarze”. Prywatnie wnuczka byłego premiera Leszka Millera. Wystąpiła w 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w parze z Janem Klimentem.

Zusje
Zawodniczka federacji freak-fight’owych. Znana wcześniej jako Luxuria Astaroth. Popularność zdobyła, występując w teledyskach Cleo i Donatana, a następnie budując swoją markę w sieci.

Sylwia Madeńska
Tancerka. Mistrzyni w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”.

Super Mario Trener (Mariusz Sobczak)
Trener personalny, osobowość internetowa. W swoich kanałach społecznościowych dzieli się poradami i ciekawostkami na temat sportu i zdrowego odżywiania.

Rafał Jonkisz
Model i akrobata. Mister Polski 2015 roku i półfinalista Mister World 2016. W parze z Waleriją Żurawlewą był jedną z gwiazd piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Inne postacie programu
W poszukiwaniach partnera celebrytów wspierają specjaliści. Barbara Strójwąs to psycholog, autorka książek o miłości, związkach i singlach, znana w social mediach jako @trudnasztuka. Jej kompanem w rozmowach ze znanymi singlami jest Marcin Mańka, psycholog, trener kompetencji miękkich oraz coach. Basię i Marcina wspiera w poszukiwaniach recepcjonista, młodszy agent Łukasz Darłak.

  

„Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą Na Podryw” w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ!