2023-02-27

„Dziś 13 jutro 30”: Uwaga na spełniające się marzenia

0

Doskonała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Nastolatka zawiedziona swoim życiem i kontaktami z rówieśnikami wypowiada życzenie, aby być już dorosłą. Co się stanie, kiedy to marzenie się spełni i dziewczynka znajdzie się w ciele trzydziestolatki? Czy będzie tak, jak to sobie wyobrażała? Film w niedzielę 5 marca o godz. 16:00 i w sobotę 11 marca o godz. 12:00 w Polsat Café.

Nastoletnie problemy
Jest rok 1987. Trzynastoletnia dziewczyna lada dzień stanie się kobietą, ale dorosłe życie wcale nie spieszy się z nadejściem. Jennę ograniczają nadopiekuńczy rodzice, szkolni koledzy ignorują, a chłopak, który jej się podoba, nawet nie zna jej imienia. Kiedy zaprasza kolegów ze szkoły na przyjęcie urodzinowe, prywatka okazuje się katastrofą.

Uważaj czego sobie życzysz
Dziewczyna zostaje upokorzona podczas z założenia romantycznej gry. Zgodnie z zasadami zamyka się w szafie i kiedy czeka na wybranego chłopaka. Okazuje się, że koledzy ją tam po prostu zostawiają na resztę wieczoru. Siedząc w szafie, Jenna wypowiada życzenie. Myśli, że gdyby tylko mogła stać się dorosła, w końcu prowadziłaby życie, jakiego zawsze pragnęła. W cudowny sposób jej pragnienie się spełnia. Kiedy następnego dnia wychodzi z szafy, jest już rok 2004, a ona ma trzydzieści lat. Co więcej, jest wspaniałą, odnoszącą sukcesy kobietą. Nareszcie jest popularna i lubiana. Początkowo wystraszona, stopniowo coraz bardziej zauroczona swoim nowym życiem. Jenna zdaje sobie sprawę, że to, co teraz ma to nie wszystko. Decyduje się zaryzykować i walczyć o prawdziwą miłość.

Obsada i ekipa
Reżyserem filmu jest Gary Winick, twórca takich hitów jak „Listy do Julii”, „Ślubne wojny”, czy „Pajęczyna Charlotty”. W roli przeżywającej niezwykłą przygodę nastolatki Jennifer Garner, znana z wielu komedii romantycznych i nagrodzona Złotym Globem za rolę w produkcji „Agentka o stu twarzach”. Partneruje jej Mark Ruffalo, obecnie znany najbardziej z roli Hulka z serii opartej o komiksy Marvela, między innymi „Avengers”, „Iron Man” i „Thor”, a także z zaskakujących filmów z cyklu „Iluzja”.

Film „Dziś 13 jutro 30” w niedzielę 5 marca o godz. 16:00 i w sobotę 11 marca o godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.