2023-04-28

„Walka o życie”: Historie ludzi doświadczonych przez los

0

Katarzyna Zdanowicz w rozmowach z osobami mierzącymi się z trudnościami chorób i walką o zdrowie. Nowa produkcja pokazuje ich życie, zmagania, ale też światło nadziei na odzyskanie kontroli nad własnym ciałem. Pilot programu „Walka o życie” 30 kwietnia o godz. 20:00 w Polsat Café.

Ludzkie historie
Opowieść o ludziach ciężko doświadczonych przez los, zmagających się z różnymi chorobami. Przez wszystkie historie przeprowadza widzów Katarzyna Zdanowicz, żywo zainteresowana ludzkimi opowieściami, ale też bezpośrednio dotknięta ciężkimi doświadczeniami.

Czas próby
W programie „Walka o życie” głównym mianownikiem wszystkich opowieści jest czas i choroba, ostatnie dni przed ważnym zabiegiem, konsultacją czy diagnozą. Bohaterowie poszczególnych historii to nie tylko chorzy, ale także rodzina i lekarze. Kamera towarzyszy bohaterom w najważniejszych momentach ich choroby. Historie ludzkie są główną osią narracji. Niektóre przedstawione wydarzenia wstrząsnęły opinią publiczną, jak np. historia Weroniki dotkliwie pogryzionej przez sforę psów.

   

Pilot programu „Walka o życie” 30 kwietnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.