2023-05-15

„Burleska”: Przebojowy musical pełen gwiazd muzyki i filmu

0

Christina Aquilera, Cher, Stanley Tucci, Eric Dane i Kirsten Bell Dane w filmie o ściganiu marzeń. Opowieść o wspaniałej wokalistce z małej miejscowości, która rzuca wszystko, aby podbić sceny w Los Angeles. Kiedy los i konkurencja rzucają jej kłody pod nogi, ona krok po kroku zbliża się do gwiazd. „Burleska” w niedzielę 21 maja o godz. 16:00 w Polsat Café.

Film o muzycznej karierze
Ali, dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem, decyduje się na ucieczkę od codziennych trudów i niepewnej przyszłości i podąża za swoimi marzeniami do Los Angeles. Po serii niepowodzeń natyka się przypadkiem na The Burlesque Lounge, majestatyczny, ale podupadający teatr, wystawiający rewię. Szokujące kostiumy i śmiała choreografia zachwycają Ali. Zdeterminowana i nieugięta dziewczyna dostaje pracę… kelnerki od Tess, właścicielki klubu i gwiazdy rewii.

Przyjaciele i wrogowie
W lokalu zaprzyjaźnia się z jedną z tancerek, znajduje wroga w zazdrosnej o jej talent gwiazdce i zdobywa uczucie Jacka, barmana i muzyka. Dzięki pomocy kierownika sceny i skrywającego swoją tożsamość płciową gospodarza show, Ali przebojem pokonuje drogę od baru na scenę. Jej spektakularny głos przywraca The Burlesque Lounge dawną świetność, ale w międzyczasie pojawia się charyzmatyczny przedsiębiorca z atrakcyjną propozycją finansową…

Christina Aguilera w musicalu
W głównej roli supergwiazda pop Christina Aguilera, a jej szefową w klubie gra ikona muzyki Cher. Towarzyszą im Stanley Tucci w roli managera, Cam Gigandet jako barman i współlokator Ali oraz Kirsten Bell jako jedna z gwiazd rewii. Za reżyserię odpowiada Steve Antin.

„Burleska” w niedzielę 21 maja o godz. 16:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.