2023-05-22

Amerykańska nastolatka walczy o swoje w polskiej szkole

0

Komedia z plejadą polskich gwiazd internetu młodego pokolenia. Wychowana w Stanach Zjednoczonych nastolatka wraca z rodzicami do Polski i musi sprostać szkolnym realiom. Czy i jak uda jej się przekonać do siebie uczniów podzielonych na zgrane ekipy? Emisja filmu „#Jestem M. Misfit” w sobotę 27 maja 2023 roku o godz. 12: 00 w Polsat Café.

Typowa amerykańska nastolatka
Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia jej rodzice decydują się na powrót do Polski. Jak będzie wyglądało jej życie w nowym dla niej kraju?

Nowa w szkole
Julia musi odnaleźć się w nowej szkole, Liceum Milenijnym rządzonym przez nastoletnie ekipy: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, tworzą własną paczkę - wykluczonych.

Szansa na sukces
Niedługo w szkole odbywa się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania jest stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy będzie w stanie pokonać Wiktorię, królową popularności? Czy nastolatkę połączy z Kubą coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń?

Trochę inna gwiazdorska obsada
W „Misfit” wystąpiły gwiazdy polskiego Internetu: Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Olga Sałacka (Nanami Chan), Aleksandra Pawlik (Aleksmandostyle), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), Kinga Sawczuk (Kompleksiara), Maciej Ejsmont (Sheo), Mateusz Baszczyński (vNarf), Filip Panek (Yoshi), Damian Krupa (Hadesiak), Andrzej Dyszkiewicz (Admiros), Przemek Bylina (Przemek BestGames), Julia Bojaruniec (Prostracja), Marta Rentel (Martirenti), Edyta Prusinowska (Eniiablog), Angelika Mucha (Little Mooonster96), zespół Felivers i zespół MY 3. W filmie występują również aktorzy Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Michał Waleszczyński, Daria Iwan i Aleksander Janiszewski.

„#Jestem M. Misfit” w sobotę 27 maja 2023 roku o godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.