2023-05-29

„Niania”: Zobacz kultowy serial komediowy w Polsat Café

0

Agnieszka Dygant i Tomasz Kot w brawurowych rolach opiekunki dzieci i ich ojca. Przypadkowa pracownica zmienia życie wdowca z trójką pociech. Ich wspólne losy, zaskakujące historie, miłosne perypetie i mnóstwo humoru w serialu „Niania” od 3 czerwca w sobotę od godz. 12:00 w Polsat Café.

Słynna pomoc domowa
Telewizja Polsat przed laty jako pierwsza w naszym kraju pokazała słynną amerykańską „Nianię” („The Nanny”) z Fran Drescher w roli głównej, która była również pomysłodawczynią projektu. Polsat Café zaprasza na polską wersję tej szalenie popularnej na całym świecie, romantycznej i przekomicznej opowieści.

Jak to się zaczyna?
Frania Maj, panna z warszawskiej Pragi, niespodziewanie dla samej siebie kończy karierę w salonie sukien ślubnych. Zwolnił ją właściciel i zarazem... były narzeczony. Kobieta postanawia rozpocząć nowy rozdział w swym życiu i zostaje akwizytorką kosmetyków. Wtedy przypadkowo trafia do domu Maksymiliana Skalskiego, słynnego producenta seriali telewizyjnych. Mężczyzna właśnie poszukuje nowej niani dla trójki swych dzieci, które niedawno straciły matkę. Myląc Franię z kolejną kandydatką, postanawia - choć nie bez wahania - zatrudnić ją do opieki nad pociechami.

Co za traf!
Frania dla swoich podopiecznych szybko staje się nie tylko opiekunką, ale matką, przyjaciółką i przewodnikiem. W przeciwieństwie do swojego pracodawcy kamerdyner Konrad od razu darzy ją przyjaźnią, a wieczna narzeczona Skalskiego, Karolina Łapińska, szczerą... niechęcią. Nowa niania okazuje się jednak dla wszystkich prawdziwym skarbem!

Obsada
W polskiej wersji serialu w tytułową postać wciela się Agnieszka Dygant znana z filmów takich jak „Listy do M.”, „Botoks”, czy „Kobiety mafii”. Jej pracodawcę - wyróżniany za świetne kreacje w produkcjach „Bogowie”, „Skazany na bluesa” czy „Sztuka kochania” Tomasz Kot. W rolach drugoplanowych Adam Ferency i Tamara Arciuch, oraz Emilia Stachurska, Maria Maciejowska, Roger Karwiński jako dzieci Skalskiego.

Serial „Niania” od 3 czerwca w sobotę od godz. 12:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.