2023-07-27

„Drugie życie sukni ślubnej”: Nowy program w Polsat Café

0

Polska edycja show, w którym panny młode szukają idealnych kreacji z odzysku. Program pełen oszałamiających strojów, wzruszających osobistych historii, dramatyzmu i pozytywnych emocji oraz świeże spojrzenie na modowy show o tematyce ślubnej. „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” jesienią 2023 roku w Polsat Cafe.

Z duszą i przeszłością
W programie „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses”, polskiej wersji formatu, który z powodzeniem emitowany jest w Wielkiej Brytanii, widzowie podążają za przyszłymi pannami młodymi, poszukującymi idealnych kreacji na ich najważniejszy dzień w życiu. Kluczowe, że nie są to nowe stroje, a takie, które mają już swoją historię. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Dramatyczne losy
W każdym odcinku przyszła panna młoda poznaje trzy sprzedające, które prezentują i zachwalają swoje suknie ślubne. Widzowie dowiadują się, o ile niższe są ceny tych używanych i czy można tanio dostać kreację od wielkiego projektanta. Kim są sprzedawczynie oraz czy łatwo rozstać się ze swoją suknią ślubną? Czy stroje po nieudanych związkach lub zerwanych zaręczynach cieszą się popularnością?

Oko w oko
To, co odróżnia program od innych, to fakt, że każda przyszła panna młoda, zanim widzi sukienkę, poznaje jej właścicielkę, historię jej związku i ślubu. W produkcji nie brakuje zatem emocji, a widzom nie raz może zakręcić się łza w oku. Ciekawostką i mocnym punktem jest to, że przyszłe panny młode mogą targować się przy zakupie sukni ślubnej, co jest dodatkowym walorem formatu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

As w rękawie
Suknię z drugiej ręki proponuje uczestniczce również prowadząca Marta Lech-Maciejewska, blogerka, influencerka, twórczyni własnej marki modowej, prywatnie szczęśliwa żona i mama. Niepoprawna romantyczka, od zawsze zainteresowana modą retro. W czasie wolnym przeczesuje second handy i platformy z rzeczami z drugiej ręki w poszukiwaniu perełek. Będąc mamą, baczną uwagę zwraca na ekologię, a tematy zero waste są zawsze bliskie jej sercu.

W trosce o środowisko
Program „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” doskonale wpisuje się w ideę zero waste. Rynek sukni ślubnych z drugiej ręki to rosnące pozytywne zjawisko, które ma wielki wpływ na środowisko i ekologię.

„Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses” jesienią 2023 w Telewizji POLSAT CAFE.