2023-09-18

„Kryptonim Szef Polska”: Dyrektorzy pod przykrywką

0

Krajowa wersja dokumentalnego hitu, który pokazuje firmy od podszewki. Kierujący nimi ludzie w przebraniu zatrudniają się jako szeregowi pracownicy, aby dowiedzieć się, z jakimi problemami borykają się podlegający im ludzie i jaki naprawdę mają stosunek do firmy. „Kryptonim Szef Polska” w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Café.

Telewizyjny hit
„Kryptonim Szef” to realizowany na całym świecie format, w którym osoby zarządzające firmami wcielają się w szeregowych pracowników. Występują w przebraniu, a kamery pod różnymi pretekstami, śledzą ich doświadczenia z zadaniami, współpracownikami i szefami niższego szczebla. W trakcie programu dowiadują się wiele o swoich przedsiębiorstwach, podwładnych i samych sobie.

Szansa na poprawę
W każdym odcinku programu „Kryptonim Szef Polska”, widzowie mogą śledzić losy innej firmy i jej szefa, który zdecydował się na śmiały krok. Działając pod przykrywką, sprawdza, co można zrobić, żeby ich biznes działał lepiej. Każdy odcinek to inni bohaterowie, którzy wykonują różne zawody, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce, mimo niejednokrotnie trudnej sytuacji osobistej i ciężkim warunkom pracy.

Nowe spojrzenie
Szef, próbując wykonywać ich obowiązki, zobaczy, ile wysiłku trzeba w to włożyć. Dowie się też, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić. Z całą pewnością ten program odmieni niejedną polską firmę, pomoże jej pracownikom, a widzom przed telewizorami dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

  

„Kryptonim Szef Polska” w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.