2023-10-30

„Drugie życie sukni ślubnej” - odcinek 5: Agata z Sierpca

0

Uparta trenerka personalna decyduje się na zakup wymarzonej kreacji z drugiej ręki. Ma ona pasować do rustykalnej scenerii, w jakiej odbędzie się ślub. Czy któryś ze strojów przywiezionych do programu spełni jej oczekiwania, a może jej dobrą wróżką będzie prowadząca, Marta Lech-Maciejewska? „Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Café.

Bohaterka odcinka
Agata ma 30 lat, przyjechała z Sierpca, a od pięciu lat mieszka w Warszawie. Z zawodu i z pasji jest trenerem personalnym i pomaga ludziom po prostu się ruszać, zachęcając do aktywności. Jej narzeczony Patryk jest programistą, z którym od pięciu lat są parą. - Patryk jest spokojny i opanowany. Ja jestem bardziej szalona. On mnie troszeczkę stopuje i dlatego się uzupełniamy - mówi Agata.

Wyjątkowy ślub
Para zaplanowała ślub w skansenie w Sierpcu. Agata stawia na klasykę i wymyśliła sobie, że sukienka będzie miała długie rękawy, ale nie wie, jak będzie czuć się w takim zestawieniu. Mogłaby przeznaczyć na swoją suknię nawet pięć tysięcy złotych i mimo że stać ją na zakup sukni ślubnej w salonie, wie, że warto poszukać czegoś z drugiej ręki, bo można trafić ciekawą kreację za rozsądną cenę, a sukni podarować drugie życie.

Zaufani doradcy
W wyborze sukni pomagają jej przyjaciółka Izabela i brat Bartek. Agata, jadąc do programu, lekko się stresuje, ale towarzyszy jej najlepsza ekipa na świecie. Wspólnie zawarli umowę, że wyjdą z tego problemu z sukienką ślubną dla Agaty. A ona sama liczy na szczerość z ich strony.

Trzy style do wyboru
Aleksandra przywiozła pierwszą suknię. To romantyczna i kobieca, bogato zdobiona kreacja o kroju rybki, która podkreśla wysportowaną sylwetkę panny młodej. Druga propozycja to delikatna, koronkowa sukienka w kształcie litery A. Sprzedająca, Daria z Warszawy, kupiła ją w USA. Trzeci strój, od Anny, to syrenka z długim rękawem, której koronka jest ozdobiona piórami. Jaką tajemnicę skrywa i czy przekonuje bohaterkę odcinka do zakupu?

Nieoczekiwany zwrot akcji
Ona i doradcy mają jeszcze chwilę, żeby się zastanowić, zanim Marta zaproponuje sukienkę od siebie. Zapowiada, że to coś zupełnie innego, niż to wszystko, co do tej pory zobaczyli. Najpierw pojawiają się... same rękawy, a potem dopiero suknia, która jest cała pokryta delikatnym brokatem. Agata niemal odmawia przymierzenia stroju, mijającego się z jej gustem, ale w przymiarce kreacja zaskakuje ją. Czy okaże się, że prowadząca lepiej wie, co do niej pasuje, niż ona sama?

„Drugie życie sukni ślubnej” w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.