2023-10-30

„Żony Warszawy”: Intrygujące kobiety sukcesu w Polsat Café

0

Poznaj bohaterki programu i obserwuj ich życie, pracę, rodziny i wzajemne relacje. Uczestniczki polskiej wersji światowego telewizyjnego hitu należą do elity. Co jednak kiedy zbierze się aż osiem takich indywidualności? Czy mają ze sobą coś wspólnego i czy czegoś nauczą się od siebie? „The Real Housewives. Żony Warszawy” od 4 listopada w sobotę o godz. 20:00 w Polsat Café.

Anita Kuś-Munsanje
Bizneswoman zakochana w modzie. Wraz z mężem prowadzi największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Do Warszawy przeprowadzili się w czasie pandemii, bo chcieli, żeby dwójka ich dzieci poznała polską kulturę i język oraz spędziła czas z rodziną. Anita większość dorosłego życia spędziła w Irlandii, a jej mąż jest w połowie Irlandczykiem, a w połowie Zambijczykiem. Anita jest pasjonatką i znawczynią mody, a swoją wiedzą na ten temat chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Pełna naturalnej charyzmy i energii, nieustannie znajduje sobie nowe aktywności. Przewrotna i zadziorna. Poczuciem humoru potrafi rozbroić każdą sytuację. Uwielbia podróże i intensywne życie.

Magda Pyć-Leszczuk
Autorka książki i projektu „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą” oraz mocno stąpająca po ziemi kobieta biznesu. Na co dzień właścicielka warszawskiej agencji reklamowej. Jest spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą, dumną z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe. Uważa, że każda kobieta może osiągnąć, co zechce, pod warunkiem że tak jak i ona umiejętnie po to sięgnie. Mąż Paweł to były oficer marynarki handlowej, a obecnie właściciel firmy zajmującej się zarządzaniem i realizacją projektów przemysłowych. Oboje zawsze stawiają na pierwszym miejscu rodzinę.

Barbara Sobczak
Światowej sławy lekarka stomatolog implantolog i bizneswoman. Właścicielka klinik w Warszawie i Dubaju. Dzięki niezwykłemu talentowi udało jej się otworzyć klinikę w ekskluzywnym centrum handlowym Dubai Mall, a w planach ma także kolejne placówki w Polsce. Doktor Sobczak jest też autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii i międzynarodowym wykładowcą. Stworzyła również linię produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów. Basia ma męża i trzynastoletnią córkę, która na stałe mieszka w Dubaju i chodzi tam do szkoły. 

Anna Szubierajska
Właścicielka luksusowego hotelu Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie. Razem z mężem prowadzi także działalność deweloperską. Mają dwójkę dorosłych już dzieci: Angelikę, która przeprowadziła się na Mazury i prowadzi rodzinny biznes hotelowy oraz Sebastiana, pomagającego ojcu w prowadzeniu firmy deweloperskiej „Willa Developer”. Anna wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką uwielbiają wypady na Lazurowe Wybrzeże, którego blichtr pozwala im wspaniale wypocząć.

Monika Żochowska
Współzałożycielka firmy Phenicoptere i marki GLOV. Twórczyni wielu innowacyjnych i opatentowanych produktów kosmetycznych, m.in. bestsellerowych rękawiczek, które zmywają kosmetyki tylko przy użyciu wody. Monika mieszkała i studiowała w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Belgii, Londynie, Dubaju. Od zawsze za najwspanialsze miejsce na świecie uważa jednak Warszawę, gdzie obecnie mieszka. Dużo podróżuje z rodziną: partnerem, dwuletnim synkiem i jego dziadkami. Luksusowe jest nie tylko jej życie, ale i pasja, którą są diamenty. Jest certyfikowanym znawcą tych kamieni i właścicielką firmy Diamond Advisory, specjalizującej się w diamentach inwestycyjnych i personalizowanej biżuterii.

Sara Koślińska
Bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harvardu. Prowadzi firmę działającą w obszarze technologii finansowych, której głównym produktem jest aplikacja inwestycyjna Limitless dla banków i firm ubezpieczeniowych chcących zaangażować młodych klientów. Sara znalazła się na prestiżowych listach magazynu „Forbes”: „30 under 30” i „100 Female Founders in Europe to Follow”. Mieszka z mężem inwestorem w luksusowym apartamencie w Alei Róż. W weekendy, gdy przyjeżdżają dzieci męża, cała rodzina przenosi się do domu z dużym ogrodem w Aninie.

Kasia Przydryga
Fotografka dziecięcej mody, oraz ekskluzywnych reklam. Jest mamą jedenastoletnich bliźniaków: córki Vivi i syna Oliviera. Walcząc z przeciwnościami losu, wpadła na pomysł, by fotografować maluchy i umieszczać ich zdjęcia na blogu, który już w 2012 roku wyróżniono tytułem Bloga Roku. Szybko została zauważona i zaczęła otrzymywać propozycje od znanych marek polskich i zagranicznych, w tym Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri, Elsy czy Maa Shoes. Bardzo dużo podróżuje z dziećmi, łącząc pracę z odpoczynkiem.

Monika Goździalska
Założycielka Petgram, unikalnej na polskim rynku aplikacji będącej połączeniem lokalizatora GPS i sieci społecznościowej dedykowanej właścicielom zwierząt. Sama ma cztery psy. Autorka książki „Skandaliczne życie modelek” i podcastu Radio Rutyna. Właścicielka marki odzieżowej Niedopodrobienia. Instagramerka i tiktokerka, w sieci występuje pod nickiem Princzypessa. Ma rzesze fanek, które uwielbiają jej szczere opinie i bezkompromisowe sądy. Jednoczy kobiety, wspiera i motywuje je do działania i zmian w swoim życiu. Uwielbia spędzać czas w domu w Hiszpanii, ale uważa, że to na Mazurach słońce świeci tak, jak nigdzie na świecie. 

„The Real Housewives. Żony Warszawy” od 4 listopada w sobotę o godz. 10:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.