2024-02-19

Królowa Dagmara Kaźmierska o poszukiwaniu partnera na życie

0

O oczekiwaniach swoich i mężczyzn wobec związku mówi bohaterka show „Dagmara szuka męża”. Popularna Królowa w programie przemierza Polskę w poszukiwaniu kandydata, który mógłby skraść jej serce. Jakich facetów spotkała i co jej zdaniem może stać na przeszkodzie zbudowaniu partnerskiego układu? „Dagmara szuka męża” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsat Café.

Facet dla Królowej
W programie „Dagmara szuka męża” główna bohaterka podróżuje po Polsce w poszukiwaniu idealnego kandydata na partnera. Towarzyszą jej syn Conan i przyjaciel Jacek, którzy organizują jej randki. Na jakich mężczyzn trafiła dzięki nim? - Bardzo fajni, grzeczni. Nie wiem, czy to wynikało z tego, że towarzyszyły nam kamery, czy byli onieśmieleni mną, ale żadnego spotkania nie wspominam niemiło - mówi Dagmara Kaźmierska.

Idealna kandydatka?
Zdaniem celebrytki jej przebojowy charakter może stać na przeszkodzie jej związkom, bo jak mówi, silne kobiety onieśmielają facetów. - Wolą spokojną, grzeczną, niewychylającą się, za bardzo się niewyróżniającą. Bo taka będzie w domu, przypilnuje i patrzy w niego jak w Boga. O innych marzą, za innymi „strzelają oczami”. Oczywiście nie jest tak w każdym przypadku, ale zdarza się tak często - ocenia.

Ręka w rękę
Dagmara Kaźmierska jest również wymagająca pod względem podziału obowiązków domowych, którymi ona obarczyłaby raczej partnera i udziału w budżecie, który ona traktuje dość lekko. No i najważniejsze. - W szczęściu i niedoli, w zdrowiu i chorobie, musimy ze sobą cały czas być, jeżeli się już na siebie decydujemy - zaznacza.

„Dagmara szuka męża” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.