2024-03-26

Premiera 3. sezonu „10 lat młodsza w 10 dni z Sablewską”

0

Czy w zaledwie kilka dni można odmłodnieć o dekadę? To pytanie, na które odpowiedź twierdzącą chciałby usłyszeć każdy. W wiosennej ramówce zapraszamy do oglądania programu „10 lat młodsza w 10 dni z Sablewską” z nowymi ekspertami i pełną empatii prowadzącą, która podaje pomocną dłoń uczestniczkom. Trzeci sezon od 4 kwietnia w każdy czwartek o godz. 21:00 w Polsat Café.

Czas na zmiany!
Nigdy wcześniej dbanie o własną urodę nie było tak łatwe. Na wyciągnięcie ręki dostępne są zabiegi estetyczne, które całkowicie odmieniają nasz wygląd, bez konieczności poddawania się kosztownym operacjom. Czy po latach ciężkich doświadczeń, dbaniu o innych, nie o siebie, jesteśmy w stanie odzyskać dawny blask?

Eksperci programu
Z pomocą przychodzi ekipa fantastycznych specjalistów od poprawy wizerunku. Barbara Sobczak - implantolożka, Monika Bujanowska - lekarka medycyny estetycznej oraz Maja Sablewska, jedna z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych oraz jej beauty team. To właśnie w ich ręce oddają się uczestniczki programu, które następnie przechodzą metamorfozę, zarówno tą wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Krok w nowe życie
W programie historie fantastycznych kobiet, dla których zmiana okazała się ważniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Nie zabraknie emocji, obaw, wzruszeń i wreszcie tak wyczekiwanej radości. - Wróciłam do telewizji i metamorfoz, bo wierzę, że to, co robię, ma znaczenie. Chcę, żeby ludzie byli szczęśliwi. Z najczulszą empatią dopasowuję wizerunek do człowieka – stwierdza prowadząca program Maja Sablewska.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maja Sablewska (@sablewska)

Gorące wsparcie
Zapowiedź nowego sezonu spotkała się w mediach społecznościowych z dużą radością fanów. „Uwielbiam pani programy. Uczysz nas jak być pięknymi”, „Jest pani prawdziwa w tym co robi i za to panią szanuję” „Będzie kobieco, emocjonalnie i pięknie! Maju, to kawał świetnej roboty”, „Dzięki Tobie świat jest piękniejszy o szczęśliwe kobiety - bezcenne” - piszą wielbicielki.

10 lat młodsza w 10 dni z Sablewską” od 4 kwietnia w czwartek o godz. 21:00 w Polsat Café.