2024-04-24

„Śniadanie do łóżka”: Sława może skomplikować miłość

0

Opowieść o zdolnym, choć pechowym kucharzu Piotrze, który ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Jak poradzi sobie z popularnością i tym, co ona za sobą niesie, czyli nagłym powodzeniem u płci pięknej? „Śniadanie do łóżka” w sobotę 27 kwietnia o godz. 20:00 i w niedzielę 28 kwietnia o godz. 15:30 w Polsat Café.

Gwiazdor z przypadku
Kucharz Piotr, którego prześladuje w życiu pech, dość przypadkowo trafia na sesję zdjęciową do lifestylowej gazety. Pojawienie się na okładce przynosi mu sławę i... miłość. Mężczyzna zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie. Jednak jego była narzeczona Ewa, a jednocześnie przełożona nowej ukochanej jako szefowa działu mody magazynu jest gotowa na wszystko, aby odzyskać względy utalentowanego eks. Z kolejnych opresji Piotra wyciąga jego niezawodny kumpel Konrad, koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet. Czy kulinarny geniusz okaże się również wirtuozem sztuki kochania?

.Doborowa ekipa
Film w reżyserii Krzysztofa Langa, twórcy takich filmów jak „Papierowe małżeństwo”, „Słaba płeć?” czy „Miłość na wybiegu”. Jest on też autorem scenariusza, wspólnie z Hanną Węsierską, która stworzyła również między innymi takie hity jak „Lejdis” czy „Mayday”. W rolach głównych Tomasz Karolak i Małgorzata Socha, Izabela Kuna jako Ewa i Piotr Adamczyk jako Konrad.

  

„Śniadanie do łóżka” w sobotę 27 kwietnia o godz. 20:00 i w niedzielę 28 kwietnia o godz. 15:30 w Polsat Café.