2024-04-29

„To musi być miłość”: Sercowe perypetie sióstr oraz matki

0

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Te kobiety przeczą tej teorii. Uczuciowe zawirowania sprowadzają Romę, Agatę i Violę do nastrojowego Sopotu w magicznym czasie między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem. Wspólnie mają omówić i zdecydować o przyszłości swojego życia miłosnego. „To musi być miłość” w sobotę 4 maja o godz. 20:00 i w niedzielę 5 maja o godz. 15:30 w Polsat Café.

Miłość niejedno ma imię
Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i na złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

Ekipa i obsada
Film w reżyserii Michała Rogalskiego („Czas honoru”, „O mnie się nie martw”, „Wojenne dziewczyny”, „Stulecie Winnych”, „Furia”), a sylwetki bohaterów i ich losy wymyśliła aktorka i scenarzystka Agnieszka Pilaszewska („Ultraviolet”, „Samo życie”). W rolach głównych: Anna Smołowik, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska jako siostry oraz Małgorzata Zajączkowska jako matka. W pozostałych rolach: Jan Englert, Mateusz Rusin, Rafał Królikowski i Tomasz Karolak.

  

„To musi być miłość” w sobotę 4 maja o godz. 20:00 i w niedzielę 5 maja o godz. 15:30 w Polsat Café.