2024-05-06

„Znalazłam miłość za granicą”: Nowy program w Polsat Café

0

Program o kobietach, które zdecydowały się zmienić swoje życie i ruszyły w pogoń za marzeniami oraz miłością. Czy łatwo było ją odnaleźć? Jak trudno było im się przystosować, zostawić rodzinę, dom, pracę i zacząć wszystko od nowa? Jakie były ich sposoby, aby pokonać bariery kulturowe, religijne i językowe? „Znalazłam miłość za granicą” od 9 maja w czwartek o godz. 22:00 w Polsat Café.

Nowy rozdział życia
Jak to jest: rzucić wszystko i pójść, a nawet polecieć, za głosem serca do obcego kraju? Oglądaj nowy program „Znalazłam miłość za granicą” i razem z prowadzącą, Martą Lech Maciejewską, wyrusz w podróż do miejsc, które stały się nowym domem dla naszych bohaterek. Zobacz, jak żyją, mieszkają i gdzie pracują. To inspirujący obraz kobiet, które odnalazły dom w obcym kraju oraz przyszłość pełną miłości.

Interesujące tło
Program to również wspaniała propozycja dla miłośników podróży. Zapraszamy do wspólnego odwiedzenia między innymi malowniczych greckich gajów i hiszpańskich plaż, na przechadzkę francuskimi uliczkami, a także na tradycyjną szwedzką „fike”, czyli przerwę od pracy na wypicie kawy w towarzystwie najbliższych. Nie zabraknie włoskiej kuchni i angielskich zwyczajów. Nasze bohaterki mieszkają również na Malcie, na której każdego roku jest ponad 3000 godzin słońca.

„Znalazłam miłość za granicą” od 9 maja w czwartek o godz. 22:00 w Polsat Café.