Paulina Drażba
Jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Z pochodzenia - Suwalczanka. Moda fascynuje ją najbardziej, zarówno zawodowo, jak i naukowo. Ukończyła studia na kierunku Public Relations, studiowała też socjologię w Collegium Civitas. Specjalizacja: socjologia mody.
Więcej informacji

Jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Z pochodzenia - Suwalczanka. Moda fascynuje ją najbardziej, zarówno zawodowo, jak i naukowo. Ukończyła studia na kierunku Public Relations, studiowała też socjologię w Collegium Civitas. Specjalizacja: socjologia mody.  Teraz,  gdy coś się dzieje w show-biznesie, to zawsze jest tam z kamerą.

 

Pracę w mediach rozpoczęła jako siedemnastolatka w suwalskim Radiu 5. Swoją telewizyjną przygodę zaczynała w Warszawie: w telewizji ITV, Superstacji i TVP. Prowadziła m.in. „Bitą śmietankę towarzyską” i najważniejszy cykl lifestylowy TVP2 - „Czerwony Dywan”. Paulina relacjonuje wydarzenia modowe i kulturalne w kraju i na świecie, odwiedza też największe festiwale filmowe od Gdyni po Marrakesz. Gdy czerwona lampka gaśnie i trzeba zejść z „czerwonego dywanu”, wyjeżdża nurkować. Razem z mężem zdobywa podwodny świat. Uwielbia podróże, smaki świata i... wysokie obcasy. Nowa para butów zawsze poprawia jej nastrój.

 

Od września 2015 roku jest prowadzącą program „Zoom na miasto” w Polsat Cafe.

Komentarze
© Polsat Cafe 2020