Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna pochodzi z Puław, ale już od wielu lat związana jest z Warszawą. Jej największą pasją jest muzyka i śpiew.
Więcej informacji

Paulina Sykut-Jeżyna pochodzi z Puław, ale już od wielu lat związana jest z Warszawą. Jej największą pasją jest muzyka i śpiew. Jako nastolatka była laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy wystąpiła jako uczestniczka w programie „Idol”. Po zakończeniu programu rozpoczęła współpracę z Czwórką (TV4), a od 2010 roku Paulina na stałe współpracuje z Telewizją POLSAT.

 

Była jedną z prowadzących, obok Agnieszki Popielewicz, Maćka Dowbora i Maćka Rocka, cotygodniowy magazyn kulturalny „Się Kręci” i „Się Kręci na Żywo”. Potem wraz z Maćkiem Rockiem współprowadziła program „Tylko muzyka. Must be the music”, najdłużej istniejące muzyczne show, a obecnie wraz z Krzysztofem Ibiszem związana jest z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie prowadzi rozmowy zakulisowe z uczestniczącymi parami. Paulina, oprócz programów telewizyjnych wielokrotnie prowadziła także koncerty emitowane w Polsacie m.in. Sylwestrową Moc Przebojów, Sopot TOPTrendy Festiwal, Polsat SuperHit Festiwal i wiele innych.

 

Na antenie Polsat Cafe współprowadzi program „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Komentarze
© Polsat Cafe 2020