2018-05-15

„Mamiko”: To program dla odważnych dziewczyn

0

Współprowadząca „Make Me Over. Wielka zmiana” o kulisach metamorfoz. Weronika „Mamiko” Heck powiedziała, za co podziwia uczestniczki programu oraz dlaczego sama nie chciałaby znaleźć się na ich miejscu, mimo że lubi oddawać się w ręce stylistów.

Do tej pory Weronika „Mamiko” Heck kojarzona była głównie ze swoją aktywnością w internecie. Teraz można oglądać ją również w roli prowadzącej rozmowy kulisowe w programie „Make Me Over. Wielka zmiana”. - Nasze uczestniczki chcą się zmienić. Przyszły do nas z takim nastawieniem, a my pomagamy im zrealizować ten cel. Są otwarte na propozycje mentorów, którzy starają się przebudować ich wizerunek. Czujemy, że darzą nas wielkim zaufaniem - mówi dla POLSATCAFE.PL „Mamiko”.

Prowadząca zdradza, że również jej zdarza się oddać w ręce stylistów i zdawać się na ich wybory. - Bardzo lubię brać udział na przykład w sesjach fotograficznych. Fotograf, makijażystka czy fryzjer często pytają się mnie o efekt, jaki chciałabym osiągnąć. A ja wtedy im odpowiadam: wiesz co, zrób tak jak ty lubisz. Fajnie jest czasem poeksperymentować - dodaje.

Prowadząca twierdzi, że obecnie też przechodzi przemianę. - Od dziesięciu lat miałam czarne włosy. Teraz je stopniowo rozjaśniam, bo nie chcę wyglądać mrocznie. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy przefarbowałam się na bardziej świetlisty kolor, to nie byłam do końca zadowolona. Wyjście z ciemnych barw nie jest łatwe. Nie czułam tego, bo nagle na mojej twarzy pojawiły się inne odcienie. Musiałam się przyzwyczaić. Tymczasem w programie dziewczyny całkowicie zmieniają swój wizerunek, więc szok musi być dla nich ogromny - mówi „Mamiko”.

Czy Weronika Heck zgodziłaby się wystąpić w programie „Make Me Over. Wielka zmiana” jako uczestniczka? - Jeżeli potrzebowałabym zmiany stylu, to chętnie bym się zgłosiła. Jest jednak jedno ale - trochę brakuje mi pewności siebie i bałabym się ocen oraz krytyki. Dlatego podziwiam dziewczyny, które miały na tyle odwagi, żeby stanąć przed jury. Obawiałabym się, że przyjdzie do mnie profesjonalna stylistka i powie mi: dziewczyno, jak ty wyglądasz. Nie noś tego! Dlatego mam naprawdę wielki podziw dla uczestniczek. - tłumaczy Weronika Heck.

„Make Me Over. Wielka zmiana” w środę o godz. 21:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Natalia Krakowiak sobowtórką Nataszy Urbańskiej?
Ewa Minge: Pokazujemy same pozytywne emocje
Natasza Urbańska: Cieszę się, że jestem częścią tej historii
Minge, Horodyńska i Mańka zmieniają Polaków

Komentarze
© Polsat Cafe 2019