2020-05-24

Iwona Burnat-Benjamin: Zawsze będziemy się świetnie bawić

0

Najbardziej charakterystyczna para show-biznesu gościła w programie „Demakijaż”. To ona zrobiła pierwszy krok, a ich pierwsze spotkanie było dosyć nietypowe. Iwona Burnat-Benjamin i Reggie Benjamin opowiedzieli o początkach swojej miłości i o tym, jak wyobrażają sobie swoją relację w przyszłości w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Kiedy Iwona Burnat poznała Reggiego Bejamina, sławnego amerykańskiego muzyka, nie była jeszcze „Żoną Hollywood”, ale śmiało patrzącą w przyszłość Polką z Chicago. Swojego przyszłego męża pierwszy raz zobaczyła w klubie, w którym pracowała i od razu postanowiła zdobyć jego serce.

Iwona i Reggie wciąż wyglądają na zakochanych i wpatrzonych siebie. Podkreślają, że nigdy nie są o siebie zazdrośni. Szanują swoją prywatność i nigdy nie kontrolują się nawzajem. Jaki jest sekret ich długoletniego związku? - Cieszymy się, że możemy być razem. On wie, czego ja nie lubię i tego nie robi, to samo tyczy się mnie. Nie chcemy siebie denerwować, ale za to kochamy się śmiać i nigdy nie bierzemy życia na poważnie - zdradziła stylistka psów. Czy jej mąż zgodził się z nią w stu procentach?

Poznali się w klubie, w którym Iwona pracowała jako hostessa. Kobieta od razu zwróciła na niego uwagę, jednak on nie był nią zainteresowany. Mimo to dał się namówić na drinka, za którego potem... sam musiał zapłacić. Po wspólnej rozmowie i nietypowej sytuacji przy barze wymienili się numerami telefonów i tak rozpoczęła się relacja, która trwa już osiemnaście lat. Mówią, że nigdy nie mają siebie dość, ale jak w każdym związku bywają gorsze chwile. Jak sobie z nimi radzą? Co jest najczęstszym powodem do kłótni?

Iwona jest Polką ze słowiańskimi rysami i blond włosami, wychowaną w religii chrześcijańskiej. Reggie jest Hindusem, który pochodzi z rodziny o bardzo tradycyjnych poglądach. Artysta do tej pory, mimo swojego wieku i wykonywanego zawodu, nie może pić alkoholu w obecności rodziców. Para w rozmowie podkreśla, że pochodzą z innych światów. - Największym problemem było zapoznanie rodzin - jedni piją, a drudzy zupełnie nie. Ale jakoś poszło... - zwierzyła się celebrytka. Jak Iwona została przyjęta przez rodzinę Reggiego? Czy ojciec Iwony od razu zaakceptował zięcia? Jak różnice kulturowe wpływają na ich relację?

Iwona od dziecka jest miłośniczką zwierząt. Zawsze wychowywała się z psami i wiedziała, że jej biznes będzie z nimi związany. Myślała, że będzie behawiorystką albo stylistką, ale była przekonana, że jej życie bez czworonogów nie będzie tak samo szczęśliwe. Niestety na początku znajomości z gwiazdorem okazało się, że Reggie nie lubi psów i się ich boi. Jak poradzili sobie z tym problemem? Czy piosenkarz przekonał się do kudłatych czworonogów? Jakie znaczenie w ich życiu mają psy?

A jakie plany na przyszłość ma para? Jak wyglądają ich codzienne rytuały? O tym wszystkim Iwona Burnat-Bejamin i Reggi Bejamin opowiedzieli w otwartej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Cafe.

Dziękujemy za wspólne oglądanie ósmego sezonu programu „Demakijaż” w POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021