2020-10-25

Mariusz Bonaszewski: Jesteśmy od siebie zupełnie inni, ale...

0

Aktor i jego małżonka Dorota Landowska gościli w programie „Demakijaż”. Są uznawani za najbardziej tajemniczą parę polskiego show-biznesu. Niechętnie udzielają się w mediach, nie używają także social mediów, żeby opowiadać o swoim prywatnym życiu. Czego o ich związku dowiedział się Krzysztof Ibisz? Zdradzili mu więcej, niż się tego sami spodziewali!

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski to dwie wielkie osobowości polskiej sceny. Prywatnie są sprawdzonymi małżonkami, partnerami i rodzicami. Gdy poznali się w pracy, od razu zwrócili na siebie uwagę. Jego oszołomiły jej sukcesy zawodowe, a ją urzekło, jakim jest aktorem. Poznawali się długo, szli na kompromisy, oddalali się, żeby znów zbliżyć. Dojrzewali do decyzji, że lepiej wspólnie, niż osobno iść przez życie. A kiedy już stali się drużyną, szybko powiększyli skład o dzieci: Marię i Stanisława.

Poznali się w pracy, chociaż wypatrzyli znacznie wcześniej. On wciąż słyszał o sukcesach Doroty i postanowił obejrzeć spektakl z jej udziałem. Oszołomiły go jej nogi w „Ferdydurke”. Pamięta ten obraz do dziś. Ona widziała go pędzącego ulicą z egzemplarzem „Hamleta” pod pachą. Wydał jej się pozerem. - Naprawdę tak się chwalić, że gra się Hamleta - wspominała swoje zdziwienie aktorka. Dopiero przy pracy nad „Ninoczką” poznali się bliżej. - Zaczęło się od spacerów. Potem poszliśmy na pizzę - odpowiedziała Dorota Landowska na pytanie Krzysztofa Ibisza, czy to były już randki. - Stchórzyłem trochę. Coś obiecałem i nie dotrzymałem, a potem była pizza. Zaczęło się robić gorąco. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że obcuję z człowiekiem fascynującym - wspomina Mariusz Bonaszewski.

To Mariusz zaproponował, żeby wspólnie zamieszkali i chociaż początkowo akceptacja drugiej osoby obok jego zamkniętego świata była dla niego trudnym przeżyciem, są razem do dziś. Na ślub zdecydowali się dopiero po siedemnastu latach, mimo że Mariusz oświadczał się wiele razy. Są dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. On mówi głośno - ona cicho. On wprowadza twórcze zamieszanie, a ona łagodzi atmosferę. I chociaż nigdy nie mają tego samego zdania, od lat idą w jednym kierunku, podzielając nieco filozoficzne podejście do życia i związku.

Które z nich łatwiej się obraża? Kto bardziej lubi się całować? Kto jest bardziej rozrzutny? Kto ma większe ego? O tym wszystkim opowiedzą w quizie dla par oraz szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Café.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021