2020-11-01

Tomasz Oświeciński: Chcę być dla mojej córki przyjacielem

0

Popularny aktor oraz jego jedenastoletnia córka byli gośćmi programu „Demakijaż”. Wspierają się w swoich pasjach, kibicują sobie na co dzień, a przede wszystkim kochają. Tomasz i Maja Oświecińscy w swoim pierwszym wspólnym wywiadzie opowiedzieli o swojej relacji. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem nie zabrakło także szczerych wyznań. W jaki sposób dziewczynka przyczyniła się do ponownego ślubu rodziców?

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

On - największy siłacz spośród aktorów, trener i zawodnik MMA. Ona mimo młodego wieku od siedmiu lat gra w serialu. Takiej relacji można im tylko pozazdrościć. Jak sami mówią: nigdy się ze sobą nie nudzą, wzajemnie się dopingują i zarażają pasją. Jedenastoletnia Maja od najmłodszych lat towarzyszyła ojcu w codziennych treningach sportowych oraz w nauce kwestii aktorskich. Dziś to on towarzyszy jej w treningach jeździeckich i jak mówiła Maja: - Jestem dumna, jakie postępy zrobił w ciągu roku. Znacznie większe niż ja.

Maja także z ogromną - jak na tak młodzieńczy wiek - dojrzałością opowiedziała, jak to się stało, że rodzice mimo rozstania i rozwodu ponownie postanowili wziąć ślub. - Rodzice nie dogadywali się po rozstaniu, ale gdy tata przeprowadził się tu, gdzie teraz mieszkamy, to wszystko się zmieniło. Zaczęli się spotykać, więcej ze sobą rozmawiać - wyjaśniła. - Żona pokazała mi kiedyś list Mai do świętego Mikołaja. Napisała w nim, że ma wszystko, ale chciałaby, żeby rodzice znów byli razem. Pomyśleliśmy o tym, bo przecież nie wyrządziliśmy sobie w małżeństwie żadnej krzywdy, a rozstaliśmy się dlatego, że ja wciąż pracowałem, a żona chciała mieć we mnie też partnera, męża, który jest obecny. Po tym liście postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę i po raz drugi wzięliśmy ślub – dopowiedział Tomasz.

A w jaki sposób Tomasz Oświeciński poznał swoją żonę? - Kolega pokazał mi zdjęcia z jakiegoś przyjęcia. Zobaczyłem piękną kobietę i zapytałem, kim jest ta śliczna dziewczyna. Kolega dał mi jej telefon i po sześciu miesiącach znajomości wzięliśmy pierwszy ślub - mówił z uśmiechem aktor.

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem oraz rodzinnym quizie zdradzili również, kto lepiej rozśmiesza innych, kto częściej oszukuje oraz kto jest lepszym... aktorem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze
© Polsat Cafe 2021