2021-04-02

Paulina Chruściel: Użyłam swojego głosu dla innych kobiet

0

Odtwórczyni głównej roli w serialu „Komisarz Mama” gościem w programie Alicji Resich. Jaki wpis w mediach społecznościowych zamieściła aktorka? Co napisała i komu chciała pomóc? Paulina Chruściel opowiada także o czasie studiów i planach na przyszłość. „W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Paulina Chruściel aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa. W środowisku aktorskim cieszy się dużym uznaniem z uwagi na kunszt pracy i osobowość. Początkowo studiowała slawistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dopiero potem spróbowała swoich sił w szkole teatralnej. Po studiach pracowała w teatrach warszawskich i poznańskich odnosząc znaczące sukcesy. Sama podkreśla, że to teatr zbudował jej warsztat.

Szerokiej publiczności znana z ról w licznych serialach takich jak: „Niania w wielkim mieście”, „Linia życia”, czy „Hotel 52”. Oprócz aktorstwa jej największą pasją jest nauka języków obcych i jak mówi, to jest jej plan na siebie.

nowym serialu Telewizji POLSAT „Komisarz Mama” gra główną rolę, komisarz Marię Matejko. Serialowi koledzy doceniają jej pracę, zaangażowanie i pomysłowość w kreację głównej bohaterki. Ostatnio medialnym echem odbił się także wpis aktorki w mediach społecznościowych dotyczący Marszu Kobiet oraz jej osobistej sytuacji.

- Na studiach byłam raczej dziwakiem. Walczyłam z wieloma rzeczami, mocowałam się sama ze sobą. Miałam dużo szczęścia, bo spotykałam fantastycznych ludzi. Byłam kujonem, nie szłam do Marcinka (klub studencki), ale ćwiczyłam szermierkę - wspomina Paulina Chruściel. Drugą pasją aktorki jest architektura - Studiuję architekturę wnętrz i wzornictwo. Kocham rzeźbić - to jest absolutna miłość - wyznaje. Aktorka opowiada również Alicji Resich o oświadczynach i ślubie pod Kilimandżaro.

O czym jeszcze rozmawiały? Jakie osobiste historie opowiedziała Paulina Chruściel prowadzącej?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze