2021-04-04

Robert Górski: Różnica wieku nie ma dla nas znaczenia

0

Artysta kabaretowy wraz z żoną Moniką Sobień byli gośćmi programu „Demakijaż”. W jaki sposób narodziła się ich miłość oraz czego zakochani obawiali się najbardziej, kiedy wchodzili w związek? Co jeszcze opowiedzieli w osobistej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem?

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

Kiedy Robert Górski spotkał po raz pierwszy dziennikarkę Monikę Sobień, to wiedział od razu, że żarty się skończyły i takiemu połączeniu inteligencji, urody i wdzięku nie uda mu się oprzeć. Obdarzona kobiecą intuicją założycielka magazynu „WeMen” również szybko zorientowała się, że zapraszając założyciela Kabaretu Moralnego Niepokoju i twórcę kultowego „Ucha Prezesa” na wywiad, zaprasza go do swojego życia. A dalej sprawy potoczyły się poważnie i skończyły ślubem... Podczas niego młodej parze towarzyszyła już córeczka Malina. Dziś tworzą zgodną i wesołą rodzinę razem ze starszym synem Roberta, Antkiem.

Oprócz dbania o rodzinne szczęście dobrze wychodzi im też wspólna praca. Monika ceni Roberta za to, że nie stwarza problemów, tylko je rozwiązuje i że wie, kiedy przestać żartować. Choć żartuje cały czas... On za to uwielbia niestandardowe zachowania ukochanej i uśmiech, który nie znika z jej twarzy. Oraz szanuje to, że w ich duecie to ona jest odpowiedzialna i pozwala mu na beztroskę. Są dla siebie oazą, power bankiem i największą przygodą. I żyją tak, żeby z tej przygody nie zmarnować ani jednego dnia.

W specjalnym quizie dla par odpowiedzieli również na nietypowe pytania prowadzącego: Kto ma lżejszą rękę do pieniędzy? Kto częściej inicjuje seks, a kto częściej mija się z prawdą? Co jeszcze zdradzili w szczerej i otwartej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem? 

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze