2021-04-11

Piotr Grabowski: Ola jest moim największym przyjacielem

0

Znany aktor i jego córka byli gośćmi Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Jak to jest mieć za tatę jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce? Jak jest być ojcem jednej z najbardziej pożądanych aktorek młodego pokolenia? Piotr i Aleksandra Grabowscy opowiedzieli o tym w specjalnej rozmowie na antenie Polsat Café.

Oglądaj Demakijaż online na IPLA.TV.

On uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Córka Aleksandra poszła w jego ślady, choć marzyła o byciu artystą plastykiem. Na jednej scenie spotkali się w różnych rolach: on jako reżyser a ona - scenografka.

- Gdy urodziła się Ola, miałem dwadzieścia osiem lat. Pracowałem w teatrze w Krakowie. Moja mama powiedziała kiedyś tak: Nie wiadomo, na kogo w życiu trafisz i musisz nauczyć się wszystkiego, czyli prasowania, gotowania, zmieniania pieluch i tak dalej - wspomina Piotr. - Ja także pamiętam taki bardzo sprawiedliwy podział obowiązków w domu. Częściej pamiętam ciebie gotującego czy prasującego. Mam dużo wspomnień z wakacji z domu na wsi - dodaje Aleksandra.

W jaki sposób córka zareagowała na decyzję ojca związaną z przeprowadzką do Warszawy? - Ola miała dwanaście lat. To był trudny moment i jakiś czas się nie widzieliśmy. Byliśmy dla siebie partnerami i to było dla mnie cenne. Ola to mój największy przyjaciel - podkreśla. - Staram się tego czasu nie wspominać. Oczywiście było to przeżycie trudne i przełomowe i wiele rzeczy się zmieniło - ale jak widać - ułożyło się, chociaż wymagało to czasu - stwierdza z kolei Aleksandra.

Teraz uwielbiają wspólne wyjazdy, rozmowy, radzą się siebie. O tym, jak dokładnie wygląda ich relacja, opowiedzieli w specjalnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze