2021-05-06

Beata Kozidrak: Autobiografia to moja osobista podróż w czasie

0

Gwiazda polskiej popkultury gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Beata Kozidrak ma niewątpliwie wielki talent do pisania poruszających tekstów piosenek, ale okazuje się, że równie dobrze pisze książki, czego najlepszym dowodem jest autobiografia „Beata. Gorąca krew”. Czego fani dowiedzą się o wyjątkowym życiu gwiazdy?

Oglądaj W bliskim planie online na IPLA.TV.

Beata Kozidrak to ekspresyjna wokalistka, liderka grupy Bajm oraz autorka tekstów kultowych piosenek. Jednym słowem - gwiazda. Taką znają ją wszyscy. Wraz z Bajmem wydała dziesięć albumów studyjnych, które rozeszły się łącznie w nakładzie ponad dwóch i pół miliona egzemplarzy. Nagrała trzy kolejne płyty solowe i co godne podkreślenia, teksty do wszystkich piosenek tworzyła samodzielnie.

Laureatka niezliczonej ilości naród na konkursach i festiwalach muzycznych, a także „Fryderyków” oraz „Bursztynowego Słowika” na Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie stacji na pewno kojarzą ją z programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” z 2019 roku, w której pełniła rolę kapitana jury. W tym samym czasie na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie premierowo wystawiono muzyczne show, jakiego jeszcze nie było, czyli spektakl „Być jak Beata”. Gwiazda obecnie odsłania zupełnie nową twarz - pisarki, autorki autobiograficznej pozycji „Beata. Gorąca krew”.

Książka, inspiracje do jej stworzenia i życie prywatne - to główne tematy specjalnej rozmowy z Alicją Resich.

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.