2021-05-27

Karolina Szostak: W męskim świecie czuję się swobodnie

0

Prowadząca informacje sportowe w Telewizji POLSAT gościem programu „W bliskim planie”. Czym dla Karoliny Szostak jest praca w redakcji? Co mówią o niej jej najbliżsi koledzy? Prezenterka w rozmowie z Alicją Resich opowiada również o swoim życiu prywatnym i związkach.

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i komentatorek sportowych w kraju. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego dla wielu mężczyzn jest ideałem kobiecości, a dla kobiet inspiracją.

Z Telewizją POLSAT jest związana od początku istnienia stacji. Przez kilkanaście lat była jedyną kobietą w redakcji sportowej. Jak sama podkreśla, zawsze dobrze się czuła w męskim towarzystwie. Koledzy są pełni uznania dla jej umiejętności i silnego charakteru.

W 2016 roku wzięła udział w popularnym show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który stał się inspiracją do zmiany wizerunku. I choć prezenterka podkreśla, że lubiła siebie w poprzednim wcieleniu, jako fanka sportu i zdrowego stylu życia postawiła na zmianę - i wygrała!

- Pamiętasz pierwsze dni w redakcji? Od zawsze byłaś otoczona samymi mężczyznami? - rozpoczyna Alicja Resich. - Jak zaczynałam pracę w Polsat Sport, wtedy to była redakcja sportowa Telewizji Polsat. Było nas czworo: ja i trzech mężczyzn. Po dwóch latach zaczęło się to rozrastać... - wraca wspomnieniami prezenterka. - I wtedy zaczął się twój rozwój? - dopytuje prowadząca. - Tak. Kiedyś mogliśmy pomarzyć o tak nowoczesnym studiu. Fajnie, że mamy możliwość tworzenia i pracy w zupełnie nowych warunkach - podkreśla.

Co mówią o Karolinie Szostak jej redakcyjni koledzy, w tym Jerzy Mielewski? Jakie wydarzenia sportowe najbardziej zapadły jej w pamięć? Jak wygląda jej życie osobiste i miłosne?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze