2021-08-23

Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski prowadzą „Kulisy TzG”

0

Żadna edycja nie obfitowała w tyle nowości co dwunasty sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Do ekipy show dołączyli Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski. Para pokaże kulisy najpopularniejszego tanecznego show w Polsacie, aby dostarczyć widzom Polsat Cafe najgorętsze newsy. Zapraszamy od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 22:00.

Para aktorów poznała się na planie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Bohater grany przez Patryka Cebulskiego bez wzajemności podkochuje się w Eli, w którą wciela się Wiktoria Gąsiewska. Podczas tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal wystąpili w duecie jako prowadzący backstage, emitowany w social mediach Polsatu.

Młodzi aktorzy są bardzo podekscytowani nowym wyzwaniem. - Z „Tańcem z Gwiazdami” miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, aby pokazać widzom, jak program wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami! - mówi Wiktoria Gąsiewska. - „Taniec z Gwiazdami” to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę - dodaje Patryk Cebulski. - Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. „Kulisy Tańca z Gwiazdami” są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy - dodaje gwiazda nowego serialu Polsatu.

  

Kulisy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 30 sierpnia w poniedziałek o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT CAFE.

Komentarze