2021-09-05

Maria Dębska: Należy dbać o swoje wnętrze i emocje

0

Popularna aktorka była gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. W rozmowie z prowadzącą nie unikała trudnych tematów, jakimi są nadużycia, do jakich dochodzi w szkołach aktorskich i korzystanie z pomocy psychologa. Co jeszcze zdradziła o swoim życiu gwiazda serialu „Kuchnia” w Telewizji POLSAT?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Gwiazda nowego serialu „Kuchnia”
Maria Dębska to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Pochodzi z artystycznej rodziny - jej mama Kinga to ceniona reżyserka i scenarzystka. Artystka znana jest widzom Polsatu z seriali „W rytmie serca” i „Bez skrupułów”, a także jest jedną z gwiazd jesiennej komediowej nowości „Kuchnia” w Telewizji POLSAT oraz kryminalnej produkcji „Osaczony”, która dostępna jest na platformie Polsat Box Go.

Edukacja z komplikacjami
Aktorka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Alicja Reisch poruszyła ich temat studiów, bo nauka nie była dla niej łatwa emocjonalnie. - Po szkole byłam na psychoterapii. Dziewięćdziesiąt pięć procent moich wspomnień jest pozytywnych, ale doszło do kilku sytuacji, które pozostawiły we mnie ślad. Sprawiły, że czułam się źle - wyznaje. - W szkołach trzeba nas wzmacniać, ale bez przekraczania granic - dodaje.

Praca na emocjach
Maria Dębska zaznacza, że wsparcie psychoterapeuty jest istotne w jej zawodzie. - Zajmowanie się swoim wnętrzem jest potrzebne. To jest normalne, bo pracujemy na emocjach - podkreśla. Uważa także, że takie spotkania są pomocne nie tylko, jeżeli chodzi o aktorów. - To w ogóle sprawia, że możemy być lepszymi ludźmi - zauważa.

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze