2021-09-24

Szymon Majewski: Gdy widzę u siebie jakąś pustkę, to...

0

Popularny dziennikarz w rozmowie z Alicją Resich w programie „W bliskim planie”. Już na początku odcinka prowadząca zauważa: - Lata lecą, a on zawsze taki sam. Jaki przepis na młodość ma Szymon Majewski? Co sprawia, że czuje się i wygląda doskonale? Czy uważa się za dobrego ojca?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Szymon Majewski to dziennikarz radiowy i telewizyjny, satyryk oraz aktor. Karierę w mediach rozpoczął na początku lat 90. w nowopowstałym Radiu Zet. Debiut telewizyjny w pierwszym telewizyjnym talk-show „Wieczór z Alicją” przyniósł mu ogólnopolską popularność i sympatię widzów, jednocześnie otwierając drogę do realizacji autorskich programów. Kocha się śmiać, a jego motto to: „Chcę, żeby ludzie się śmiali, ale nie za wszelką cenę”.

Gość programu również lubi wyzwania i nie boi się nowych technologii, dlatego otworzył kanał na YouTube, tworzy podcasty na Spotify oraz zadebiutował w teatrze jako standuper. To wielokrotny laureat najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród telewizyjnych w Polsce, jak Wiktory i Telekamery. Jak przyznaje, ma głód tworzenia i zamierza to wykorzystać. A co aktor robi w wolnych chwilach? Boksuje i nie odpuszcza.

- Opowiedz Szymonie, co z twoim pandemicznym powerem? Bardzo dużo tworzysz - rozpoczyna rozmowę Alicja Resich. - W moim życiu jest tak, że jak zauważam jakąś pustkę, to od razu ją wypełniam różnymi rzeczami. Niektóre pomysły wychodzą, inne nie, niektóre nawet nie opuszczają mojego gabinetu. Może to jest jakieś chorobliwe - śmieje się satyryk. - A ojcem byłeś chorobliwym? - dopytuje prowadząca i dodaje: Ciężko jest być ojcem, jak ciągle jest się dzieckiem... - Rzeczywiście. Byłem ojcem raczej do zabawy. Starałem się być kumplem i niestety nie umiałem nic wyegzekwować od swoich dzieci. Wtedy wkraczała żona. Nie potrafiłem im nic kazać - przyznaje.

Co jeszcze Szymon Majewski opowiedział Alicji Resich? Czy spełnia się w roli ojca? Czy zmieniłyby sposób wychowywania swoich dzieci? Co mówi o obecnej pracy i swoich projektach?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze