2021-09-16

Agnieszka Gozdyra: W pracy i w życiu jestem nieustępliwa

0

Dziennikarka między innymi głośnego programu „Skandaliści” gościem Alicji Resich. Agnieszka Gozdyra to jedna z najbardziej znanych polskich redaktorek. W mediach jest obecna od ponad dwudziestu lat. Wychowała się na warszawskiej Pradze, co ukształtowało jej silny charakter, dlatego nie boi się trudnych tematów. Co zdradziła prowadzącej w szczerej rozmowie w programie „W bliskim planie”?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Agnieszka Gozdyra od wielu lat związana jest z Telewizją POLSAT. Jej najgłośniejsze telewizyjne projekty to: „Tak czy nie”, „Polityka na ostro”, czy wzbudzający ogromne emocje „Skandaliści”. Dziennikarka jest również wielką miłośniczką zwierząt. Najlepszym na to dowodem jest wydana w 2018 roku książka „Męskie zwierzenia” - seria wywiadów z mężczyznami o zwierzętach.

Obecnie Agnieszka Gozdyra prowadzi na antenie Polsat News popularny program „Debata Dnia”, w którym omawia najważniejsze i aktualne tematy polityczne. A co opowiedziała Alicji Resich w programie „W bliskim planie”? - Agnieszko, my się dobrze znamy - rozpoczyna rozmowę prowadzącą. - Ależ oczywiście, było to dawno temu, miałam wtedy inne włosy, było to w Radiu Kolor! - sięga pamięcią Agnieszka Gozdyra. - I już wtedy byłaś znana ze swojego temperamentu... - dodaje gospodyni programu.

Dziennikarki rozmawiały również o kotach, ponieważ zaproszona gwiazda ma ich aż trzy. Poruszone zostały także osobiste tematy. Co dla Agnieszki Gozdyry było najtrudniejszym momentem w karierze? W jaki sposób się relaksuje? Co sprawia, że jest silną kobietą i skąd czerpie  moc do działania? Na te i inne pytania dziennikarka odpowiedziała Alicji Resich w programie „W bliskim planie”.

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze