2021-10-10

Izabela Janachowska: Jestem spełnioną kobietą i matką

0

Prowadząca show „Dancing with the Stars” wraz z mężem w programie „Demakijaż”. Najbardziej energetyczna para show-biznesu. Oboje tryskają dobrą energią i żartują, że w związek Krzysztof Jabłoński wjechał tirem doświadczeń, a Izabela Janachowska weszła do niego z małą walizeczką. Jak to się stało, że utytułowana tancerka i niezwykle przedsiębiorczy biznesmen tworzą tak zgrane małżeństwo pomimo różnicy wieku?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński opowiedzieli Krzysztofowi Ibiszowi o początkach swojego związku: - Po raz pierwszy widziałem Izę, gdy tańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”. Pomyślałem: - Jaka fajna dziewczyna, w fajnym wieku. Odnosi sukcesy i pewnie jest niedostępna. Każdy mężczyzna, który widzi gwiazdy telewizyjne myśli: - Boże, jakiego ona musi mieć faceta! - wspomina Krzysztof Jabłoński. Co na to jego żona? - Krzysztof musiał się sporo natrudzić, ale gdy już się spotkaliśmy, to przegadaliśmy ze sobą sześć godzin. Oprócz tego, że się kochamy, to przede wszystkim się lubimy. Lubimy spędzać ze sobą czas, dobrze się razem bawimy. Dbamy o to, żeby wspólnie wyjeżdżać i żeby to były wyjazdy nie tylko z rodziną, ale także tylko we dwoje - dodaje tancerka.

Oboje wiedzą, jak ważne jest pielęgnowanie relacji i tworzenie fajnej rodziny. Krzysztof jest ojcem dwóch synów: szesnastoletniego Oskara (z poprzedniego związku) oraz dwuletniego Krisa. Na pytanie, jak udało się Izie ułożyć relacje z nastolatkiem, odpowiada: - Na początku nie było łatwo, ale się udało. Oskar bardzo pozytywnie zareagował na wiadomość, że będzie miał brata. Zasypał mnie mnóstwem szczegółowych pytań, na które wówczas nie umiałam odpowiedzieć - śmieje się Izabela i dodaje: – Chłopcy cudownie się dogadują, a Oskar wspaniale opiekuje się bratem.

Krzysztof Ibisz zapytał także, kto bardziej naciskał na powiększenie rodziny. - Ja, uważam, że kobieta jest bardziej spełniona, gdy zostaje matką. Jestem bardzo zakochana w moim synku. Jest bardzo łaskawym dzieckiem i przyznaję, że miałam duże obawy co do macierzyństwa, bo podchodziłam do tego przez pryzmat faktu, że jestem tancerką, że moje ciało się zmieni... Krzysztof bardzo chciał dziecka i delikatnie naciskał - dodaje Izabela. A Krzysztof tłumaczy: - Iza jest doskonałą matką dla Krisa i wspaniałą „macoszką” dla Oskara.

Oboje są dumni ze swoich sukcesów i wzajemnie się wspierają. - Kiedyś mówiono: prezes Jabłoński z żoną, a teraz Iza Janachowska z mężem - śmieją się. Co jeszcze opowiedzieli Krzysztofowi Ibiszowi w szczerej rozmowie? Jakie mają plany na przyszłość? Czy będą się starać o kolejnego potomka?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze