2022-04-07

Anna Czartoryska-Niemczycka: Macierzyństwo mnie uskrzydla

0

Odtwórczyni roli Laury w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” gościem Alicji Resich. Anna Czartoryska-Niemczycka to jedna z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorek. Teraz przede wszystkim jednak spełnia się jako matka i żona. Kto pomaga jej w opiece nad trójką dzieci? Jaki dom stworzyła wraz z mężem Michałem Niemczyckim? Opowiada o tym prowadzącej „W bliskim planie”.

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Doświadczenie zawodowe
Anna Czartoryska-Niemczycka to aktorka, piosenkarka i influencerka. Pochodzi z arystokratycznego, magnackiego rodu Czartoryskich. Związana była z teatrem Współczesnym w Warszawie, gościnnie występowała także w Teatrze Dramatycznym, Teatrze Komedia, Teatrze Kamienica, Teatrze Capitol i na Nowej Scenie Teatru Muzycznego Roma. W marcu 2011 roku odbyła się tam premiera jej monodramu „Morfina”, za który otrzymała nagrodę Teatru Polskiego Radia. Od wielu lat występuje w serialach, w tym w produkcji Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Oczami najbliższych
Prowadząca program „W bliskim planie” nawiązuje do kolejnej ciąży aktorki. Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się czwartego dziecka. Alicji Resich opowiada, jak czuje się w roli mamy i na czyją pomoc może liczyć, wychowując pociechy. O jej osobowości i charakterze wypowiadają się natomiast przyjaciółka, mąż i teściowa. Co zdradzają? Jakie jeszcze tematy porusza prowadząca w rozmowie z aktorką?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.