2022-06-08

Jolanta Fajkowska: Życie z Marią Niklińską nie jest proste

0

Piękne i utalentowane kobiety. Mama była dziennikarką zabierającą małe dziecko na telewizyjny plan. Córka już jako ośmiolatka zaczęła od pracy w programie „5-10-15”, ale szybko znalazła swoją aktorską drogę i ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. O swoich relacjach, mężczyznach w ich życiu i tym jak Jolanta Fajkowska przeszła do historii popkultury za sprawą przeboju „Mydełko Fa” rozmawiają w programie „Demakijaż”.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Matka swojej córki
W rozmowie na temat macierzyństwa Jolanta Fajkowska opowiada o tym, jak trudne było pogodzenie pracy z wychowaniem dziecka. - To jest problem wielu kobiet nie tylko tych ze świecznika. To jest często nie do pogodzenia: idziesz do pracy - tęsknisz za domem i się denerwujesz. Jesteś w domu, to myślisz: ech, moje koleżanki robią karierę. Tak to jest - mówi.

Córka swojej matki
Dla Marii Niklińskiej telewizja była drugim domem. Wyjaśnia jednak, że mówi to z radością, a nie wyrzutem. Opowiada też, jak dostała się do programu „5-10-15” i jak wyglądała praca w nim. Wspominając dzieciństwo, wyznaje, że podziwiała mamę za to jak wygląda i jaka jest. - Mama była moją absolutną idolką - stwierdza, dodając, że jest dumna, będąc córką swojej mamy. W programie zdradza też, jak jej znajomi i szkoła reagowali na to, że była dzieckiem osoby publicznej.

Zaskakujące fakty z życia matki i córki
W programie Krzysztof Ibisz dowiaduje się też od gości, jak Jolanta Fajkowska zainspirowała Andrzeja Korzyńskiego do napisania o niej pastiszowego hitu „Mydełko Fa”, jak to się stało, że Maria Niklińska mieszkała z dziesięcioma osobami w jednym mieszkaniu oraz jaki był największy numer, który wykręciła swojej mamie. Prowadzący przeprowadza też rodzinny quiz, który zdradza między innymi, kto więcej je, lepiej jeździ i lekką ręką wydaje pieniądze.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)

Atmosfera jest wyjątkowa, radosna, ale i wzruszająca, a odpowiedzi sprawiają, że oczy szklą się nie tylko paniom, ale i prowadzącemu.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.