2022-06-03

Artur Barciś z synem: Ojciec nie ma w sobie nic z Norka

0

Popularny aktor filmowy, serialowy i teatralny, gwiazda ukochanej przez Polaków produkcji „Miodowe lata” Artur Barciś oraz jego syn Franciszek gośćmi kolejnego odcinka programu „Demakijaż”. Z Krzysztofem Ibiszem rozmawiają o swoich wadach i zaletach, byciu ojcem i dziadkiem, a także o tym jak, jak tata wpłynął na karierę i… życie romantyczne syna.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Bebe i tajemniczy syn
Franciszek Barciś rzadko udziela wywiadów, tym bardziej wyjątkowa jest rozmowa z Krzysztofem Ibiszem. Mężczyzna to owoc miłości życia Artura Barcisia do jego żony Beaty, nazywanej przez wszystkich Bebe. Mimo że początkowo myślał o aktorstwie, przejął pasję po mamie i tak samo jak ona zajął się montażem filmowym. O tym jak wstąpił na tę ścieżkę, w zabawnych anegdotach opowiadają z ojcem w programie „Demakijaż”. Wspominają też, jak doszło do tego, że ojciec zakończył kilka związków syna.

Syn, ojciec, dziadek
Jaki prywatnie jest popularny aktor? Franciszek zdradza wiele nieoczekiwanych cech Artura Barcisia. Zdecydowanie stwierdza też, że poza uwielbieniem do kiełbasy, tata nie w sobie nic z Norka, którego przez wiele lat kreował w „Miodowych latach”. Aktor wyjawia z kolei, jak ta postać wpłynęła i nadal wpływa na jego karierę. Opowiada też o najważniejszych rolach w swoim życiu - ojca i dziadka.

Jaki ojciec, taki syn
Krzysztof Ibisz proponuje gościom quiz, w którym z pomocą tabliczek określają, u którego z nich bardziej widać pewne cechy i zachowania. Zaskakujące, ile razy Barcisiowie nie są zgodni, co może paradoksalnie świadczyć o tym, jak bardzo są do siebie podobni. Kto częściej przeklina? Który z nich lepiej gotuje, a kto jest bardziej sentymentalny?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.