2022-05-19

Adrianna Biedrzyńska z córką w programie „Demakijaż”

0

Znana aktorka wraz z Michaliną Robakiewicz kolejnymi gośćmi Krzysztofa Ibisza. Adrianna Biedrzyńska urodziła córkę w szczycie kariery. Czy to był dobry czas na macierzyństwo? Jak Michalina wspomina podróże z mamą? Obie twierdzą, że są do siebie podobne, ale mimo wszystko wiele je różni. Co jeszcze opowiadają o swoim życiu prywatnym i zawodowym w programie „Demakijaż”?

Oglądaj Demakijaż online na polsatgo.pl.

Najważniejsza rola w życiu
Kiedy Michalina Robakiewicz pojawiła się w życiu Adrianny Biedrzyńskiej, ta cieszyła się już opinią jednej z najlepszych aktorek komediowych w Polsce. Miała na koncie prestiżową nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego oraz Wiktora dla osobowości telewizyjnej, ale wiedziała, że to rola matki będzie jej największym i najciekawszym wyzwaniem.

Wspólny debiut przed kamerą
Michalina, z kolei, której ojciec, Maciej Robakiewicz, również jest aktorem, kiedy tylko nauczyła się mówić i chodzić, poszła na pierwszy casting i dostała rolę w serialu. Choć planowała zawód... kierowcy rajdowego i notariusza, aktorstwo nie pozostawiło jej wyboru. Na wspólny występ przed kamerą matka i córka czekały ponad dwie dekady, a kiedy nadszedł, zagrały w serialu „Kontrola” matkę i córkę, udowadniając, że kamera kocha je i razem, i osobno.

Wspólne życie, zainteresowania, pasje
Dziś obydwie mają poukładane życie uczuciowe i niegasnący apetyt na nowe zawodowe wyzwania. Choć są obdarzone podobnym temperamentem, Michalina ustępuje przed ekstrawertyczną rakietą, jaką jest jej mama. Adrianna niespożytą energię wyładowuje, robiąc na drutach kapelusze, rękawiczki i szalik, który trafił do Księgi Rekordów Guinessa. Razem śpiewają, świętują przy winie udane spektakle i wygłupiają się, bo śmiech to zdrowie. Żyją odważnie, żeby nie przegapić żadnej okazji na szczęście i nie oszczędzają na miłości, bo - jak podkreślają - to ona nadaje wszystkiemu sens.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze