2022-05-07

Fabienne i Michał Wiśniewscy: Nasz pierwszy wspólny wywiad

0

Wokalista Ich Troje i jego córka gośćmi Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Fabienne Wiśniewska opowiada, w jakich kwestiach tata był i jest dla niej „mistrzem życia”. Michał Wiśniewski zdradza z kolei, jak radził sobie z okresem buntu ukochanej córki. O czym jeszcze obydwoje mówią w kolejnym odcinku produkcji Polsat Café, który okazał się ich pierwszym wspólnym wywiadem telewizyjnym?

Oglądaj Demakijaż online na polsatgo.pl.

Patchworkowa rodzina
Fabienne, najstarsza i upragniona córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się na świecie w tym samym roku, w którym tata odebrał nagrodę za płytę roku na festiwalu w Opolu oraz zajął siódme miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. Fabka, jak mówią o niej najbliżsi, od początku żyła w świetle jupiterów, bo wraz ze starszym bratem, Xavierem, występowała w rodzinnym reality show „Jestem, jaki jestem”. Kiedy Michał realizował kolejne muzyczne i medialne projekty, ona stawała się dojrzałą, docenianą i nagradzaną tancerką i doskonaliła talent plastyczny, napędzana miłością do grafiki komputerowej. Dziś obydwoje należą do patchworkowej rodziny, w której wszyscy - choć nie mieszkają razem - są ze sobą bardzo zżyci i zawsze mogą na siebie liczyć.

Pierwsza miłość
W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, która okazuje się ich pierwszym wspólnym telewizyjnym wywiadem Fabienne Wiśniewska zdradza, w czym tata był i jest dla niej wzorem i „mistrzem życia”. Wokalista opowiada z kolei o trudnym dla każdego ojca momencie, w którym córkę zaczęli odwiedzać pierwsi adoratorzy!

Quiz wiedzy o sobie samym
Krzysztof Ibisz tradycyjnie zaprosił swoich gości do zabawy w quiz. Pytania sprawiły Fabienne i Michałowi sporo trudności! Kto z nich jest większym śpiochem, a kto strojnisiem? Kto jest bardziej wybuchowy, a kto szybciej się wzrusza i płacze na filmach?

O czym jeszcze Fabienne i Michał Wiśniewski mówią w rozmowie z prowadzącym program?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.

Komentarze