2022-06-10

Halina Mlynkova: Za dużo o życiu prywatnym w wywiadach

0

Cala Polska poznała ją kiedy zaśpiewała z zespołem Brathanki „Czerwone korale”. Jednak jej własny repertuar wykracza poza skoczne, chwytliwe piosenki. Chroni swoją prywatność, skąpo informuje o swoim związku i macierzyństwie. Czy tym razem Halina Mlynkova uchyliła rąbka tajemnicy? Jakie pytania zadała jej Alicja Resich w programie „W bliskim planie”?

Oglądaj W bliskim planie online na polsatgo.pl.

Nie przepadam za wywiadami
Będąc osobą publiczną, artystka zdecydowała, że media nie będą miały dostępu do jej życia poza sceną. Dotyczy to również dyskrecji w wywiadach. Publikując zdjęcie zapowiadające wizytę w programie „W bliskim planie”, Halina Mlynkova napisała, że za nimi nie przepada: „Zazwyczaj nie ma czasu na pełną odpowiedź, albo za dużo o życiu prywatnym. No właśnie. Sama jestem sobie winna, powiedzą niektórzy. Byłam na 5. miejscu najczęściej googlowanych ludzi w Polsce i ciągle wierzę, że to z powodu muzyki!”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Halina Mlynkova Official (@halinamlynkova)

Kim jest Halina Mlynkova?
Przedstawiając się w internecie, napisała: „Mama, wokalistka, kompozytorka, ambasadorka”. Jak widać, stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Urodziła się 22 czerwca 1977 roku w czeskim Trzyńcu. Od 1998 roku śpiewała w zespole Brathanki, z którym wydała dwie przebojowe płyty, między innymi z piosenkami: „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „Siebie dam po ślubie” i „W kinie, w Lublinie - kochaj mnie”. W 2003 roku odeszła z grupy z powodów osobistych i zaczęła śpiewać solo. Po urodzeniu dziecka i przerwie na opiekę nad nim nagrała trzy płyty. Obecnie podpisała kontrakt na kolejny album i zapowiada nowy singiel.

W bliskim planie w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.