2022-06-30

Krzysztof Ibisz: Po mamie mam optymizm, a po tacie ambicję

0

Popularny dziennikarz i prezenter gościem Alicji Resich w programie „W bliskim planie”. Okres pandemii Krzysztof Ibisz wykorzystał maksymalnie - prywatnie i zawodowo. Lubi przekuwać negatywy na pozytywy. Prowadzący „Demakijaż” tym razem odpowiada na pytania, wyznając wiele o swoich relacjach z mamą, codziennym życiu z żoną i pracy w mediach. „W bliskim planie” w niedzielę 3 lipca o godz. 15:30

Oglądaj W bliskim planie online na polsatboxgo.pl.

Uwielbia być mężem
Pytany o swój związek z Joanną prezenter wyznaje, że jego życie zmieniło się na lepsze. Poprawił codzienne nawyki, wcześnie kładzie się spać i zamiast czytać, rozmawia z żoną. Ponieważ Krzysztof Ibisz lubi znajdować plusy w najgorszej sytuacji, cieszy się, że dzięki okresowi pandemii mieli okazję, aby lepiej się poznać. Zdradza także, dlaczego zdecydował się na trzecie małżeństwo.

Radość w genach
Swoje podejście do życia odziedziczył po mamie, która, jak mówi, jest bardzo pozytywną, optymistyczną osobą. - Ma osiemdziesiąt cztery lata, jest w super formie. Mamy codzienny kontakt. Dzwonię i albo jestem u mamy, albo ona u mnie - opowiada w programie. Jak wspomina, tata był osobą bardziej zamkniętą w sobie, ale to po nim ma ambicję. Dostał od niego prezent, który teraz przekazał swojemu synowi. Co to było, wyjawia w rozmowie z Alicją Resich.

Sposób na profesjonalizm
Pracujący od wielu lat w mediach Krzysztof Ibisz opowiada także, w jaki sposób przygotowuje się do programów i imprez. W pierwszej przerwie reklamowej programów na żywo niezawodnie sprawdza, jak idzie nagranie: dzwoni zawsze do jednej osoby. Do kogo? O tym także w programie „W bliskim planie”.

O prezenterze mówią też jego żona Joanna Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska, wspominając o jego zwyczajach, rytuałach i prywatności. Czego jeszcze widzowie nie wiedzą o popularnym dziennikarzu?

W bliskim planie” w niedzielę o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT CAFÉ.