2022-07-15

Oszałamiająco piękna i zawsze pewna siebie. Bądź jak Renee!

0

Komedia romantyczna „Jestem taka piękna” z Amy Schumer na antenie Polsat Café. Jak to możliwe, że przeciętna dziewczyna o pełnych kształtach z dnia na dzień staje się oszałamiająco piękna? Film o powierzchownym ocenianiu innych, pewności siebie i oczywiście miłości! Emisja 8 stycznia o godz. 16:00 i 14 stycznia o godz. 11:00 w Polsat Cafe.

Historia pewnego wypadku
Renee Bennett każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętną w Nowym Jorku, mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, nie poznaje siebie. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Mówi na głos: „Jestem taka piękna!” i jest o tym szczerze przekonana.

Gwiazda komedii
Główną rolę w filmie gra Amy Schumer, aktorka filmowa i serialowa, standuperka, scenarzystka i producentka. Stworzyła kilka seriali opartych o jej własne komediowe show. Zagrała w filmach „Wykolejona”, „Babskie wakacje” i „Chwała bohaterom”, ale także w serialach „Simpsonowie”, „Głowa rodziny” i „Na wylocie”.

Twórcy romantycznych klasyków
Scenariusz stworzyli Abby Kohhn i Marc Silverstein, para znana z takich hitów jak „Ten pierwszy raz” „Jak to robią single”, „Walentynki” oraz „I że cię nie opuszczę”. W tym przypadku podjęli się również reżyserii filmu.

Komedia romantyczna „Jestem taka piękna” w niedzielę 8 stycznia o godz. 16:00 i w sobotę 14 stycznia o godz. 11:00.w Telewizji POLSAT CAFÉ.