2022-08-01

Jennifer Aniston i Gerard Butler w komedii akcji „Dorwać byłą”

0

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Łowca nagród rusza w pościg za byłą żoną, która weszła w konflikt z prawem. Czy uda mu się wsadzić ją za kratki? Emisja filmu w niedzielę 19 lutego o godz. 16:00 i w sobotę 25 lutego o godz. 11:00 na antenie Polsat Café.

Były policjant i były mąż
Milo Boyd to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi tylko odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości swoją byłą żonę, ambitną dziennikarkę Nicole.

Ryzykowne śledztwo
Pozornie proste zadanie niespodziewanie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Nicole jest na tropie afery korupcyjnej w policji. Byli małżonkowie muszą zacząć ze sobą współpracować. W przeciwnym razie grozi im wielkie niebezpieczeństwo.

Obsada
W rolach skłóconych byłych małżonków występują Jennifer Aniston i Gerard Butler. Ona to jedna z gwiazd kultowego serialu „Przyjaciele”, a także komedii „Bruce Wszechmogący”, „Nadchodzi Polly”, „Żona na niby”, „Sztuka zrywania” i wielu innych. Z kolei on, to uwielbiany król Leonidas z filmu „300”, ale sprawdził się też w romantycznych komediach takich jak „Trener bardzo osobisty”, „Brzydla prawda” czy „PS. Kocham cię”.

Komedia romantyczna „Dorwać byłą” w niedzielę 19 lutego o godz. 16:00 i w sobotę 25 lutego o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.