2022-08-15

„Mój chłopak się żeni”: Czy i jak walczyć o swoją dawną miłość?

0

Julia Roberts i Cameron Diaz w nieczystym starciu o względy jednego mężczyzny. Do czego może posunąć się zdesperowana kobieta, aby odzyskać mężczyznę, którego wcześniej nie chciała, w przeddzień jego ślubu z inną? Emisja filmu w sobotę 15 czerwca o godz. 20:00 i w niedzielę 16 czerwca o godz. 15:30 w Polsat Café.

Dawna przysięga
Julianne Potter i Michael O'Neal byli kilka lat temu parą. Ich związek nie był udany, mimo to pozostali najlepszymi przyjaciółmi. Obiecali sobie, że jeżeli do 28. urodzin nie znajdą sobie partnera, pobiorą się. Na krótko przed wyznaczonym terminem mężczyzna dzwoni, aby zawiadomić dawną dziewczynę, iż za kilka dni się żeni.

Troje to za dużo
Julianne nie chce pogodzić się, że traci szanse na związek. Egoistycznie uważając byłego za swoją własność, postanawia nie dopuścić do zawarcia małżeństwa. Kiedy jednak spotyka się z Michaelem i jego narzeczoną, uroczą, wrażliwą Kimberly, zaczyna zdawać sobie sprawę, jak bardzo trudne czeka ją zadanie. Tych kilka dni dzielących O'Neala od ślubu pokazuje Julianne, że mężczyzna jest dla niej ważniejszy, niż podejrzewała. Tym goręcej zamierza uniemożliwić mu zawarcie małżeństwa, posuwając się do wyjątkowo podłego sposobu.

Obsada
W roli głównej niekwestionowana królowa komedii romantycznych Julia Roberts, której największymi hitami były „Pretty Woman”, „Notting Hill”, „Uciekająca panna młoda” i „Jedz, módl się, kochaj”Jej rywalkę gra Cameron Diaz, gwiazda takich filmów jak „Holiday”, „Siostry”, „Ostrożnie z dziewczynami” czy „Sposób na blondynkę”. Mężczyznę, a którego walczą gra Dermot Mulroney znany z „Sierpień w hrabstwie Osage”, „Tajne przez poufne”, „Twarda sztuka” czy „Wystrzałowe dziewczyny”.

Komedia romantyczna „Mój chłopak się żeni” w sobotę 15 czerwca o godz. 20:00 i w niedzielę 16 czerwca o godz. 15:30 w Polsat Café.