2022-10-03

Październik w Polsat Café: Przewodnik po datach premier

0

Szał zakupów, metamorfozy, seriale i programy o miłości, intrygujące wywiady dziennikarskich gwiazd z największymi gwiazdami - wszystko to na antenie Polsat Café jesienią 2022 roku. W ramówce dwa nowe pasjonujące programy, a także kontynuacje uwielbianych przez widzów hitów. Poznaj daty premierowych odcinków nowych sezonów programów i seriali.

„Fajka pokoju”
Emisja od 3 października w poniedziałek o godz. 12:00

Jolanta Fajkowska zaprosi kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety, gwiazdy, po to, aby porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze, by z kobiecego punktu widzenia ocenić mijający tydzień. W "Fajce pokoju" zapytamy kobiety, w jaki sposób to, co dzieje się w naszym kraju, ma wpływ na nie same, a także na ich rodziny, jak zmienia się przez to ich życie prywatne i zawodowe.

  

„Polskie żony”
Emisja od 3 października w poniedziałek o godz. 21:00

Nowość w Polsat Cafe! Program reality przedstawiający codzienne życie zamężnych Polek z różnych środowisk i na różnych etapach życiowej drogi. Jakim żonami są kobiety z małych wiosek, z metropolii, jak wyglądają relacje małżeńskie młodych żon a jak kobiet w kwiecie wieku? Każda z bohaterek programu jest zupełnie inna, ale łączy je wytrwałe, pełne radości, ale i nierzadko wyrzeczeń budowanie małżeńskiego szczęścia. 

  

„Bogaty Dom - Biedny Dom”
Emisja od 4 października we wtorek o godz. 21:00

kolejny sezon eksperymentów z rodzinami z dwóch krańcowo różnych światów. Bogaci i biedni zamienią się domami, życiem i budżetami. . Po pięciu dniach życia - nie swoim życiem, rodziny przekonają się, czy pieniądze rzeczywiście są tak ważne.

  

„Shopping Queens. Królowe zakupów”
Emisja od 5 października w środę o godz. 21:00

widzowie zobaczą zakupowy wyścig o tytuł Królowej. O wygranej zdecyduje jury, w którego skład wchodzą osobowości ze świata mody, showbiznesu oraz influencerzy. Prowadzącą programu jest Joanna Horodyńska.

  

„10 lat młodsza w 10 dni”
Nowość! Emisja od 6 października w czwartek o godz. 21:00

Prowadząca program Maja Sablewska zaprasza do współpracy grupę ekspertów, którzy wykorzystując sprytne sztuczki oraz nowoczesne metody leczenia, pomagają bohaterką serii przywrócić ich naturalne piękno i cofnąć czas.

  

„Randka z nieznajomym”
Emisja od 7 października w piątek o godz. 21:00

Wracają też nowe odcinki programu, w którym czworo singli spotyka się na randce w ciemno. Zostają oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera. Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie.

  

„Śluby gwiazd”
Emisja od 8 października w sobotę o godz. 18:00

Izabela Janachowska ponownie będzie wyciągała z gwiazd całą prawdę o tym jednym najważniejszym dniu w ich życiu. Widzowie dowiedzą się o nich więcej, niż z innych programów, bo rozmowie towarzyszą olbrzymie emocje i wzruszenia.

  

„Gry małżeńskie”
Emisja od 8 października w sobotę o godz. 22:00

Powrót pełnego emocji randkowego reality. Jest Ona, czyli piękna i wolna nieznajoma, oraz ich trzech, z których tylko jeden mówi prawdę o swoim statusie związku, natomiast pozostali kłamią. Singielka spotka się ze wszystkimi uczestnikami gry w ich mieszkaniach, z których singla wspierać będzie kumpel, natomiast dwóch pozostałych zagrzewać do walki będą ich partnerki, które z sypialni obserwować będą ukochanych w akcji.

  

„Demakijaż”
Emisja od 9 października w niedzielę o godz. 15:00

Najnowszy sezon talk-show Krzysztofa Ibisza, zaskoczy wszystkich! Bo tym razem o prywatnej stronie swojego życia, wzlotach i upadkach, wygranych i przegranych opowiedzą.... najgorętsze pary show-biznesu!

  

„W bliskim planie”
Emisja od 9 października w niedzielę o godz. 15:30

Na antenę wraca autorski program Alicji Resich. Gośćmi będą znani i cenieni przedstawiciele kultury i sztuki, filmu, teatru, muzyki, literatury, a także sportowcy, naukowcy i publicyści.

  

„Kolacja w ciemno”
Emisja od 9 października w niedzielę o godz. 22:00

Tego samego dnia kolejne odsłony rozrywkowego programu dla każdego. W odcinku bohaterka ma szansę spotkać prawdziwą miłość na jednej z randek w ciemno. Spośród pięciu zaserwowanych menu, wybierze trzy, których chciałaby spróbować. Przez kolejne dni spotka się z „szefami kuchni”, autorami wybranych menu w ich domach. Po trzech randkach wszyscy kandydaci przygotowują się do wieczornego wyjścia na kolację w restauracji z bohaterką odcinka, ale tylko jeden z nich będzie miał to szczęście i spotka singielkę.

  

 

Ale to jeszcze nie koniec kontynuacji programów i seriali znanych widzom z anteny. Nowe odcinki innych lubianych programów już wkrótce w telewizji POLSAT CAFE!